Jakich kobiet szukają mężczyźni? Cz.2

Z pierwszej części artykułu mogłaś wywnioskować, że warto być zadbaną, inteligentną, niezależną i pełną szacunku do otoczenia kobietą. Jesteś ciekawa, czego jeszcze mężczyźni szukają w kobietach? Czy pokrywa się to z tym, czego kobiety szukają w potencjalnych partnerach? Sprawdź!

iStock-520499510 (1).jpg

Nie narzeka bez powodu

Czy spotkałaś kiedyś mężczyznę, który zmienił swój charakter z powodu dokuczliwego zachowania swojej kobiety? My też nie. Narzekanie jest skutecznym odstraszaczem. Jeśli czujesz, że pewne zachowania partnera Ci przeszkadzają, zakomunikuj mu o tym mądrze. Czyż podstawą szczęśliwych związków nie jest komunikacja? Obrażanie się każdego dnia i wprowadzanie tak zwanych cichych dni nie ma sensu, może jedynie zaszkodzić relacji i doprowadzić do katastrofy.

Dogaduje się z rodziną i przyjaciółmi

Jeśli naprawdę zależy Ci na mężczyźnie, powinnaś dołożyć wszelkich starań, aby dogadać się z jego rodziną i przyjaciółmi. Zaangażuj się w przygotowania podczas imprez rodzinnych, zaakceptuj dziwny humor brata i poznaj jego przyjaciół. Mężczyźnie naprawdę zależy, aby jego przyjaciele nie przewracali oczami, kiedy dowiedzą się, że przyjdzie się z partnerką na imprezę.

Kocha

Jeśli kochasz go za to, kim naprawdę jest, a nie za to, kim próbuje być, jesteście na najlepszej drodze, do stworzenia długotrwałego, silnego i zdrowego związku. Każdy człowiek ma swoje niechlubne przyzwyczajenia i małe wstydliwe sekrety, ale to właśnie dzięki akceptacji i wzajemnemu zrozumieniu stworzycie, coś naprawdę wyjątkowego. To, jak na niego patrzysz i jak traktujesz go na co dzień, powinno być najlepszą wskazówką do tego, aby zrozumiał, kto jest dla niego stworzony.

Pozwala stać się lepszym człowiekiem

Każdy zakochany mężczyzna, który jest dumny ze swojej kobiety, będzie w stanie powiedzieć, że jest osobą, która pomaga mu być lepszym człowiekiem. I nie chodzi tu o zmienianie kogoś na siłę. Wystarczą drobne niuanse, które spowodują, że on w końcu zrozumie, jak korzystnie na niego wpływasz. Ważne jest, abyście uzupełniali się wzajemnie i oboje dążyli do wyznaczonego celu.

Poza wymienionymi, kluczowymi cechami, których mężczyźni szukają u kobiet, najważniejsze jest, abyś w tym wszystkim pozostała sobą. Pamiętaj, że jeśli Twoja relacja przypiera Cię do muru i nie czujesz się dobrze, powinnaś jak najszybciej brać nogi za pas. Zmiana własnego podejścia do życia ze względu na czyjeś wymagania, nigdy nie będzie szła w parze ze szczęściem.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 22.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×