Jakich kobiet szukają mężczyźni? Cz.1

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jakich kobiet szukają mężczyźni? Wbrew pozorom to nie jest takie oczywiste. Poza miłością od pierwszego wejrzenia istnieje jeszcze zestaw cech, które mężczyźni wprost uwielbiają. Zobacz, czy je posiadasz.

iStock-504455152 (1).jpg

Niezależna

Żaden mężczyzna nie zdecyduje się na związek, w którym będzie musiał niańczyć kobietę. Jeśli miałaś ciężki dzień, powinien być dla Ciebie oparciem i byłoby wspaniale, gdyby wykazał się również zrozumieniem, ale jeśli wydaje Ci się, że nie możesz bez niego żyć w sensie zdrowego i samodzielnego funkcjonowania, on w końcu zacznie się dusić i cofać w stronę najbliższego wyjścia, które prowadzi w stronę zakończenia związku. Niezależność partnerów jest kluczem do stworzenia szczęśliwego związku, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety.

Inteligentna

Inteligentne kobiety niewątpliwie pociągają mężczyzn. Związki, w których dwie osoby spotykają się na tym samym poziomie intelektualnym, są nie tylko trwałe, ale i szczęśliwe. Jeśli to właśnie Twoja mocna strona, wykorzystaj to. Zaskocz wymarzonego mężczyznę i pokaż, że razem nie będziecie się nudzić.

Pociągająca

Według mężczyzn wzorem idealnej partnerki poza inteligencją, niezależnością i innymi cechami, jest kobieta seksowna, pociągająca. Nie oznacza to, że od razu musisz znać wszystkie wyuzdane ruchy i być mistrzynią w łóżku. Oznacza to, że pomiędzy Wami musi nawiązać się niewidzialna nić pożądania, dzięki której będziecie świadomie i otwarcie komunikować swoje potrzeby.

Zadbana

To oczywiste, ale mimo wszystko bardzo ważne, ponieważ tajemnica tkwi w tym, że kobieta powinna chcieć wyglądać dobrze dla mężczyzny, ale przede wszystkim dla SIEBIE. Nie musisz być klonem Heidi Klum ważne, abyś kochała swoje ciało i umysł.

Odnosząca się z szacunkiem

To dla mężczyzn coś wielkiego. Szukają kobiet, które będą ich szanować. Nie tylko kobiety lubią, kiedy mężczyźni je słuchają, nawet podczas najgorętszej kłótni. Dodatkowo, jeśli takie sytuacje mają miejsce, zachowaj Wasze spory dla siebie i nie ujawniaj ich swojej rodzinie, przyjaciołom, a już nigdy przenigdy, nie stawiaj mężczyzny w sytuacji, w której mógłby poczuć się poniżony. Mężczyźni to też ludzie, którzy mają uczucia, a ich męska duma, stanowi dla nich priorytet. Dbaj o nią, tak samo, jak on dba o Ciebie.

Pozwalająca na bycie mężczyzną

Jeśli szukasz partnera na resztę swoich dni, musisz wiedzieć, że nigdy przenigdy, nie możesz zmuszać go do jedzenia sałatki na śniadanie i rezygnacji z wieczoru pokerowego z kolegami. Nawet jeśli wygrasz tę bitwę, z pewnością nie wygrasz walki. Musisz zrozumieć, że mężczyźni i kobiety są różni. Ich mózgi funkcjonują w zupełnie inny sposób.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 22.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×