Jakiego smsa wysłać po pierwszej randce?

Komunikacja na odległość, za pośrednictwem telefonu wydaje się dziś dużo bardziej skomplikowana niż tradycyjne randkowanie. Warto wziąć pod uwagę, że zbyt wiele komunikatów płynących po pierwszym spotkaniu może... wystraszyć mężczyznę. Zobacz, jakie treści warto zawrzeć w wiadomości po pierwszej randce.

iStock-597231676.jpg

Wiadomości tekstowe mogą być powodem wielu nieporozumień, ponieważ bardzo trudno interpretować emocje, zawarte w tekście. Nie ma jednej określonej wiadomości. Scenariuszy pierwszych randek jest tyle, ilu randkujących. Musisz wiedzieć, że nie jesteś jedyną kobietą, która zastanawia się, jakiego smsa wysłać po pierwszej randce. Jeśli spotkanie było udane i nie możesz doczekać się następnego, zakomunikuj to w sprytny i uroczy sposób.

Dotarłeś do domu bezpiecznie?

To najbardziej aktualny komunikat, który pokazuje, że oprócz tego, że jesteś zainteresowana, jesteś również osobą o sympatycznym usposobieniu. Poza tym tego rodzaju wiadomość, pomoże podtrzymać atmosferę uroczej randki. Kto wie, może doprowadzi do wieczornego flirtu? Ta wiadomość przekazuje o wiele więcej niż ekonomiczny dobór słów.

Myślę, że oboje możemy się zgodzić, że to powinno wydarzyć się jeszcze raz!

Kiedy pierwsza randka była po prostu nieziemska, a Ty nie możesz doczekać się kolejnego spotkania, ale nie chcesz wyjść na zbyt nadgorliwą, możesz wyrazić swój zachwyt bez wypadania za burtę. Nie graj zimnej i niedostępnej, kiedy tak naprawdę jesteś podekscytowana. Taka wiadomość ujawni Twoje emocje, ale w bezpieczny sposób.

Gdyby ta randka była napadem na bank, skończylibyśmy, jako milionerzy

To oryginalne i skuteczne podkreślenie niesamowitego spotkania. Jeśli ta konkretna - bankowa metafora nie działa na Ciebie, możesz wykreować coś z podobnym początkiem i zakończeniem. To wiadomość dla nieśmiałych, ale kreatywnych osobowości.

Czy powinniśmy to powtórzyć?

To jedna z tych wiadomości, które możesz wysłać, kiedy bawiłaś się dobrze, ale nie jesteś do końca pewna, jak bawił się Twój potencjalny partner. Proste wiadomości to podstawa randkowej komunikacji. Dzięki nim zostaniesz odczytana jasno, bez zbędnych niedomówień.

Znajdźmy czas, aby zobaczyć ten nowy film

Wykopanie z pamięci motywu przewodniego randki i użycie go, jako pretekstu do nawiązania kontaktu wirtualnego, jest jednym z najbardziej efektywnych pomysłów. To także subtelny sposób na pokazanie, że dzielicie pasje i macie wiele wspólnych tematów rozmów, które mogłyby trwać do trzeciej, czwartej i piątej randki.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 17.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×