Jeśli facet jest w Tobie naprawdę zakochany, zrobi TE RZECZY!

Jeżeli Twój mężczyzna tak się zachowuje, to oznacza, że naprawdę Cię kocha!

zakochany facet.jpg

Stara się Cię zrozumieć

Zakochany facet nie krytykuje swojej partnerki, a wręcz przeciwnie - stara się ją zrozumieć. Nie patrzy złym okiem na Twoje wady, bo nie chce ideału, tylko Ciebie! To właśnie Ty jesteś jego wybranką i Tobie poświęca całą uwagę!

Warto zobaczyć: Błędy, które popełniamy z miłości


Nie odcina Cię od wspomnień

Mężczyzna szczerze zakochany nie odizolowuje Cię od przeszłości czy wspomnień. Akceptuje Twoich znajomych, nie wtrąca się i nie próbuje Cię od niczego odciąć. Stara się być tolerancyjny i wyrozumiały.

Ma dla Ciebie czas

Osoby darzące się szczerym uczuciem, zawsze znajdą dla siebie czas. Jasne jest to, że każdy z nas jest zapracowany i ma dużo obowiązków, jednak dla zakochanych nie ma żadnej wymówki na to, żeby nie poświęcać sobie uwagi. Mężczyzna, który Cię kocha w każdej sytuacji wygospodaruje wolną chwilę, by z Tobą pobyć i miło spędzić czas.

Pomaga Ci w rozwiązywaniu problemów

Kiedy jesteście w związku, już nie ma problemów tylko Twoich czy tylko jego. Wtedy macie wspólne problemy. Jeśli coś Ciebie trapi, automatycznie dotyka również Twojego partnera, a on nie bagatelizuje tych zmartwień, tylko wspiera Cię i pomaga w znalezieniu rozwiązania.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
ID galerii:618Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 13.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×