Jeśli robisz te rzeczy, żaden mężczyzna nie będzie dla Ciebie wystarczająco dobry

Z tych rzeczy musisz zrezygnować, jeśli w końcu chcesz znaleźć partnera!

iStock-522459110.jpg

Istnieją różne problemy związkowe. Niektóre z nich są niewielkie i dotyczą otwartej klapy w toalecie, niewłaściwie wywieszonego prania lub włosów w umywalce. Inne, takie jak brak komunikacji między partnerami brzmią dużo poważniej. Wszystkie prowadzą do samotnych, smutnych wieczorów spędzonych przed telewizorem. Co musisz zrobić, aby tego uniknąć?

Jesteś zbyt wybredna

Być może największym błędem kobiet, który popełniają szukając partnera, jest wybredność. A raczej jej zbyt duże ilości. Często na ich drodze pojawiają się wyśnieni mężczyźni, ale od razu zaczynają analizować, czego mają za dużo, a czego za mało. Wybredność jest dobrą rzeczą i na pewno nie trzeba randkować z każdym facetem chodzącym po ziemi, ale zbyt duże wyobrażenia na temat związku mogą spowodować, że skończysz sama.

Wybiegasz w przyszłość

Kolejny błąd, który najprawdopodobniej popełniasz, poszukując mężczyzny to analizowanie wspólnej przyszłości już po pierwszej randce. Może są rzeczy, o które masz prawo się martwić. Może on podróżuje po świecie, nie chce mieć dzieci, chce się wyprowadzić do innego miasta. Te wszystkie elementy układanki nie powinny przeszkodzić Waszej relacji. Zbyt dużo wiary w „a co jeśli”, jest niebezpieczną grą. Grą wyłącznie dla jeden osoby.

Szukasz wad

W początkowej fazie randkowania, pewne rzeczy łatwo ukrywać. Niestety z dnia na dzień jest coraz ciężej. Mężczyzna może być przystojny, miły, seksowny i zabawny, ale Ty nie możesz przestać wyszukiwać nawet małych potknięć. Musisz skończyć to robić, inaczej czekają Cię długie poszukiwania.


Szukasz niegrzecznego chłopca

To, że kobiety opuszczają miłych facetów, aby związać się z niegrzecznymi, nie do końca jest prawdą. Można powiedzieć, że nawet swego rodzaju stereotypem. To w tym momencie powinnaś szczerze zadać sobie pytanie, ile razy przytrafiło się to w Twoim życiu. Ile razy sparzyłaś się na tym, że ci niegrzeczni, zazwyczaj łamią również serca? Następnym razem, kiedy pójdziesz na randkę, upewnij się, że będziesz w niej uczestniczyła w stu procentach i cieszyła się tym, co robisz. Nie każdy może okazać się księciem na białym koniu, ale powinnaś przynajmniej spróbować.

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 05.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×