Jeśli te sygnały brzmią znajomo, możliwe, że jesteś zdradzana

Podejrzenia o niewierności partnera połączone z nieufnością są miażdżącymi uczuciami. Zaufanie jest tak istotnym elementem związku, że jeśli kiedyś zostało nadszarpnięte, trudno wrócić do jego pierwotnej formy. Zanim jednak przeskoczy się do irracjonalnych wniosków, ważne, aby ocenić, jakie podstawy powodują zwątpienie w partnera. Jeśli czujesz, że masz tendencję do paranoicznych myśli, potwierdź lub zaprzecz niepewności, wykorzystując wiedzę o tych sygnałach.

iStock-482770606.jpg

Zrobił to wcześniej

Powiedzenie, że niewierny raz już zawsze będzie zdradzał, jest absolutnie na miejscu. Historia zdrad partnera, może być jednoznaczną odpowiedzą na Twoje obawy. Niezależnie od tego, czy zrobił to, będąc w związku z poprzednią partnerką, czy z Tobą, najprawdopodobniej znowu powtórzy wzór. Choć oczywiście - jego poprzedni błąd mógł być jednorazowy, warto jednak rozważyć wcześniejsze zachowania.

Stał się daleki

Zauważyłaś, że Twój partner zaczął się dystansować i stał się zimny? Być może to sygnał, że „rozgrzewa” się gdzieś indziej lub czuje się winny. Odmowa zmiany zachowania możesz oznaczać, że coś ukrywa.

Odpowiedzi

Zbyt krótkie lub zbyt defensywne odpowiedzi w rozmowach telefonicznych, przykładowo dotyczące miejsca, w którym się znajduje to sygnał wskazujący na to, że partner nie chce być przez Ciebie śledzony lub nie chce ujawnić, z kim przebywa. Jeśli tego typu rozmowy to częste sytuacje w Waszej relacji, Twoje podejrzenia mogą okazać się prawdziwe.

Seks

Gdy życie seksualne zmienia się diametralnie w krótkim czasie, zawsze jest to odzwierciedleniem pewnych zmian w relacji. Oczywiście w długoterminowych związkach, wraz z biegiem czasu, pasja może nie być taka jak na początku, jednakże jeśli poziom intymności spada zauważalnie, najprawdopodobniej mężczyzna jest zaangażowany w kogoś innego.

Spóźnienia

Jeśli Twój partner od zawsze miał okropne problemy z punktualnością, jego spóźnianie może nic nie znaczyć. Ten powszechny i oczywisty sygnał nabiera zupełnie innego znaczenia, jeśli partner był punktualny i nagle zaczął się spóźniać. Zostawanie po godzinach w pracy i niezrozumiałe usprawiedliwianie po każdym ze spóźnień może oznaczać, że jest ktoś inny. Być może priorytetem jest inna osoba lub po prostu pogubił się w żonglowaniu obiema kobietami.

Przeczucia

W znakomitej większości przypadków instynkt jest zwykle słuszny. Kiedy wszystkie znaki prowadzą do oszustwa, należy zaufać osądowi i porozmawiać z partnerem

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 14.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jest w tym dużo prawdy i myślę że każda kobieta która ma takie podejrzenia powinna to przeczytać
Dodano: 2017-04-15 09:19:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×