Jesteś dla niego opcją czy priorytetem? SPRAWDŹ!

Twój związek zaczyna być trudny? Dziwny? A może czujesz się zmęczona zachowaniem partnera? Sprawdź, czy może nie traktuje Cię jako opcji!

ThinkstockPhotos-475165834.jpg

 Dopiero zaczynacie związek? A może jesteście ze sobą już dłużej? Jeśli nadal nie czujesz się pewnie w związku i ciągle coś podpowiada Ci, że chłopak nie do końca widzi Waszą wspólną przyszłość - przypatrz się sygnałom jakie wysyła. Oto lista zdecydowanie prostych zachowań, które wskazują na to, że Twój luby traktuje Cię jak opcję, a nie jak najważniejszą kobietę w swoim życiu. Jeśli przynajmniej 5 z nich przypomina Twojego ukochanego, Wasz związek raczej nie skończy się happy endem rodem z Disney’owskiej bajki.


1. Większość Waszych "planów" to tak naprawdę Twoje propozycje na spędzenie wieczoru/ weekendu. On tylko potulnie się zgadza nie wyrażając większego sprzeciwu ani zainteresowania. 

2. Łapiesz się na tym, że odwołujesz spotkanie z najlepszą kumpelą w oczekiwaniu na telefon od niego. Chociaż dobrze wiesz, że szanse na kontakt są minimalne, nadal się łudzisz.


Polecamy: Zabawne, ale… prawdziwe? Oto przykłady jak FB wpływa na związek


3. Następnego dnia żałujesz, że poświęciłaś cały wieczór na kogoś, kto tak bardzo nie szanuje Twojego czasu.

4. Nie zabiera Cię na imprezy rodzinne, wesela, a nawet domówkę u znajomego - zawsze znajduje powód, typu: “to męska impreza” (zdjęcia na fejsie świadczą o czymś kompletnie odwrotnym) albo “nie chcę jeszcze mówić babci, że spotkałem kogoś wyjatkowego” (taaa…).

5. Twoja kumpela widzi go z innymi laskami w publicznym miejscu. Jego odpowiedź? Koleżanka z pracy/ roku/ dawna znajoma. Generalnie długa lista.


Sprawdź też: Im dłużej byłaś sama, tym lepszy stworzysz związek z partnerem


6. Rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze na świeci, dla niego mają bardzo niski priorytet. Sprawia Ci przykrość za każdym razem i zawsze zawodzi, ale Ty sama potrafisz sobie to przetłumaczyć tak, by puścić to w niepamięć.

7. Odpowiedź na sms-a zabiera mu kosmicznie długie lata.

8. Czujesz się obciążona każdym filarem związku. Tak naprawdę bez Ciebie już dawno by go nie było.

9. Rozstajecie się przynajmniej 3 razy w miesiącu.


Zobacz: Rozstanie: Kiedy zakończyć związek?


10. Tak bardzo w to wrosłaś, że sama jesteś w stanie znaleźć mu dobrą wymówkę.

11. Trzymasz w pamięci każdą ważną rzecz, o jakiej Ci powiedział… o których on zdążył już zapomnieć. O Twoich urodzinach też. I o tym, że umawialiście się dzisiaj wieczorem.

12. Generalnie czujesz się zmęczona związkiem i bezsilna z powodu jego obojętności.Zdjęcie: ThinkStock

Źródło: Yourtango


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 17.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×