Jesteś hejterką? Znajdź dzięki temu... swoją drugą połówkę!

Poznaj wiążącą siłę hejtu i znajdź kogoś, kto nie lubi tych samych rzeczy, co Ty.

iStock-511463786 (1).jpg

Ty też masz długą listę irytujących rzeczy, których nienawidzisz? Teraz dzięki niej, będziesz mogła odnaleźć miłość swojego życia! Zastanawiasz się, jak to możliwe? Pomoże Ci w tym nowa aplikacja randkowa "Hater". Zobacz, w jaki sposób działa!

Hater wykorzystuje informacje wprowadzone do telefonu i paruje ludzi, którzy nie mogą znieść tych samych rzeczy. Ten genialny pomysł w końcu pozwoli Ci być sobą! Od dzisiaj możesz porzucić wyidealizowaną wersję siebie i skończyć z wysiłkiem, który wkładasz we tworzenie wszystkich swoich kont na portalach społecznościowych i... znaleźć miłość. 

Oficjalnie aplikacja zostanie uruchomiona 8 lutego, ale już dziś ma ogromną rzeszę fanów, którzy korzystają z wersji beta dla systemu iOS. Dla właścicieli Androidów aplikacja będzie dostępna dopiero wiosną. Jedną z najważniejszych funkcji aplikacji, jest zbudowanie swojego autoportretu poprzez wyrażenie hejtu lub miłości. Wystarczy kilka ruchów palcem i gotowe. Aplikacja daje możliwość hejtowania, kochania, lubienia i nielubienia, a kiedy stworzysz już swój profil, apka dopasuje do Ciebie osoby na podstawie Twojego gustu oraz lokalizacji. 

Na początku rozmowy w ciemno powinny być proste prawda? Przecież nie znosicie tych samych rzeczy. Jednak jeśli jesteś nieśmiała i masz problemy z otwartą komunikacją, twórcy aplikacji pomyśleli również o Tobie. Wprowadzili do niej coś, co pomoże przełamać pierwsze lody. Aplikacja stawia Wami to samo pytanie, odpowiadacie, uzupełniając puste miejsce. 

Ten powiew świeżego powietrza dał światu Brendan Alper, który zrezygnował z pracy, ponieważ postanowił zostać komikiem. Na początku pomysł stworzenia aplikacji dla hejterów był wyłącznie jednym z jego żartów. Podczas testów w Nowym Jorku aplikacja dostała jednak bardzo pozytywny odzew. Najbardziej nielubianymi tematami były wybory prezydenckie 2016 i suszenie włosów. Do grona ulubionych tematów dołączyły między innymi ocean i guacamole.  


Wygląda na to, że aplikacja fantastycznie wpisze się w nieprzewidywalne czasy, w których przyszło nam żyć. Każdy dzień przynosi coraz więcej powodów do hejtowania, dlatego wszyscy bardziej niż kiedykolwiek potrzebują kogoś do kochania.  

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 13.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×