Męski język ciała - zobacz, jak go czytać

Etykieta wymiany wiadomości, drobne podteksty w rozmowach i ruchy ciała- to wszystko może sprawić, że nie będziesz mogła skoncentrować się na meritum randki. Poza tym, jak wiadomo, świat randek rządzi się własnym zestawem reguł i społecznych wskazówek. Oto kilka rzeczy, które ułatwią Ci dekodowanie sygnałów, które wysyła Ci mężczyzna.

iStock-538323454.jpg

Postura

Możesz nie myśleć o tym na pierwszej randce, ale postawa mężczyzny zdradza to, czy jest zainteresowany. Jeśli zauważysz, że zawsze skłania się ku Tobie, kiedy rozmawiacie, to sygnał, że ciekawi go to, co masz do powiedzenia. Jeśli jednak jego ciało jest od Ciebie odchylone, a on wydaje się skoncentrowany na innych sprawach, najprawdopodobniej jest znudzony.

Oczy

Mówią, że oczy są oknem duszy. Mają rację. Mężczyzna, który w trakcie rozmowy patrzy Ci prosto w oczy, a nawet wygląda, jakby się na Ciebie gapił, uważa Cię za bardzo atrakcyjną kobietę. Ten, który rozgląda się na boki, co gorsza bawi się telefonem, nie traktuje Cię poważnie. Rozszerzone źrenice to kolejny subtelny sygnał, który świadczy o tym, że mężczyźnie podoba się czas spędzony z Tobą. To sygnał mózgu, który chce zobaczyć, jak najwięcej tego, co przypadło mu do gustu.

Dotyk

Fizyczny kontakt jest jednym ze sposobów stwierdzenia, czy mężczyzna jest przychylnie nastawiony do kobiety. Aby wykazać zaciekawienie, wysyła delikatne, nieseksualne, sygnały. To dotykanie ramienia podczas rozmowy lub przypadkowe muśnięcie ręki.

Bliskość

Czy kiedykolwiek czułaś ochotę być fizycznie bliżej mężczyzny, którym jest zainteresowana również w sposób romantyczny? To pragnienie odczuwają także mężczyźni. Jego zbliżenia, kiedy spacerujecie, świadczą tylko o jednym- „przyciąganiu" ciał i dusz. W bardzo łatwy sposób możesz sprawdzić, czy go interesujesz, przechylając się w jego stronę podczas kolacji lub dotykając go delikatnie ręką na spacerze, jeśli poczujesz, że się odchylił, najprawdopodobniej nie ma sensu kontynuować randek.

Uśmiech

Twarz to kolejna część ciała, która bardzo wiele mówi o jego zainteresowaniu. Kiedy człowiek czuje się szczęśliwy, okazuje to uśmiechem. Wystarczy pomyśleć o tych motylach w brzuchu, kiedy spotykasz kogoś, kto wywołuje w Tobie ogromne emocje i najwspanialsze uczucia. To prawie niemożliwe, aby się nie uśmiechać!

Podczas randek staraj się nie koncentrować zbyt dużo uwagi na zastanawianiu się, czy w oczach mężczyzny jesteś atrakcyjna. Poznawanie nowych ludzi powinno sprawiać Ci przyjemność. Nawet jeśli Twoja randka nie zamieni się w długoterminową relację, nie oznacza to, że nie powinnaś się nią cieszyć! Mężczyzna, z którym się spotykasz, nie musi być Twoim mężem, może stać się wspaniałym przyjacielem!

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 31.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×