Mężczyzna, który Ci się podoba, nie umie się całować? Zobacz, co robić!

Nie odpuszczaj zbyt szybko! To da się naprawić!

iStock-625472700 (1).jpg

Spotkasz faceta, którego naprawdę lubisz, randki są wspaniałe, a Ty nie możesz się doczekać pierwszego pocałunku. Kiedy do tego dochodzi, okazuje się, że jest wręcz strasznie. Zanim się zorientujesz, rozważasz dwie opcje, albo zrezygnowanie z własnych potrzeb, albo ryzyko zranienia jego uczuć.  Frustracja i rozczarowanie są nieuchronne, ale nie poddawaj się zbyt szybko. Pierwszy nieudany pocałunek to nie koniec świata! 

Mężczyzna, który nie umie się całować, najprawdopodobniej myśli, że wszystko robi dobrze. Istnieje także duża szansa, że potrzeby innych kobiet zaspokajałby rewelacyjnie. Zatem, czy istnieje jakieś rozwiązanie?

Oto kilka grzecznych, ale asertywnych sposobów na naukę całowania:


Nie obwiniaj się za jego uczucia

Nie jesteś za nie odpowiedzialna. Pamiętaj, że mówisz mu coś o sobie. Jest to konieczne, aby Wasz związek mógł ruszyć naprzód. Bądź pewna siebie. Pamiętaj, że wiadomość, którą przekazujesz to także język Twojego ciała. Dobry kontakt wzrokowy oraz pozytywny i ciepły głos, są kluczowe. 


Poprowadź pocałunek

Jeśli chcesz powolnego, romantycznego pocałunku, koniecznie poinformuj o tym partnera. Możesz subtelnie "bawić się" jego językiem podczas zbliżenia. Pokaż mu, że istnieje wiele fantastycznych sposobów na całowanie. 


Zapytaj partnera, jakie są jego potrzeby

W ten sposób pokażesz mu, że jesteś zainteresowana jego potrzebami i chcesz sprawić mu przyjemność. W międzyczasie określ także swoje preferencje. Spróbuj użyć sformułowania-  podoba mi się ten styl, ale to właśnie to kocham najbardziej! Dzięki temu podkręcisz jego wyobraźnię, ale także pokażesz mu, że zależy Ci na tym, aby to on czuł się dobrze. 


Nie rezygnuj

Jeśli oczywiście uznasz, że mężczyzna jest godny wysiłku. Nie ma nic bardziej rozczarowującego niż odkrycie, że mężczyzna, którego wybrałaś, nie całuje się dobrze. Ale pokazując mu, czego pragniesz- zwłaszcza jeśli komunikujesz to w sposób lekki i akceptowalny- może zdziałać cuda. 


Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 02.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×