Mężczyzna, który Cię lubi nigdy nie zrobi tych 5 rzeczy

Działania mówią głośniej niż słowa. Zobacz, czy facet, z którym się spotykasz, naprawdę Cie lubi.

iStock-624023592.jpg

Mili mężczyźni nie otwierają wyłącznie drzwi samochodu. Oni naprawdę potrafią słuchać, kiedy opowiadasz im o swoim dniu i kupują bukiet stokrotek bez powodu. Co więcej, spędzają niedzielne popołudnia, grając w warcaby ze swoją babcią i naprawdę dobrze się przy tym bawią. Każdy mężczyzna chce myśleć, że jest miłym i dobrym człowiekiem, ale niestety nie zawsze tak jest. 

Narzeka, kiedy jesteś zajęta

To naturalne, że jeśli ktoś Cię lubi, chce spędzać z Tobą czas, ale prawdziwie miły i grzeczny mężczyzna zrozumie, że masz własne życie, a to oznacza, że nie możesz poświęcać mu każdej sekundy. Co więcej, zależy mu na tym, abyś miła życie, które jest niezależne od niego. Wystrzegaj się mężczyzn, którzy chcą mieć Cię wyłącznie dla siebie i roszczą sobie prawa do Twojego czasu.

Obraża byłe partnerki

Prawdziwie miły facet byłby ostrożny, podczas opowiadania o tym, dlaczego jego związek z przeszłości przestał funkcjonować. Oczywiście może żywić uczucia gniewu lub niechęci do byłej partnerki, jednak nie powinien przeciągać całej swojej przeszłości przez błoto. Pomyśl, co go powstrzyma przed mówieniem o Tobie w ten sposób, jeśli Wam nie wyjdzie?

Mówi, że jest dobry

Ci prawdziwie mili i dobrzy, nie muszą o tym przypominać, ponieważ tacy właśnie są, a pokazują to w małych, przemyślanych gestach różnego rodzaju. Ci, którzy tylko mówią o tym, że są dobrzy i lepsi niż inni muszą o tym przypominać, ponieważ chcą, aby Twoja głowa zakodowała, co możesz stracić, kiedy go odrzucisz. W tym przypadku status miłego mężczyzny to tylko złudzenie.

Krytykuje Cię

Danie komuś do zrozumienia, że nie czuje się do niego chemii, nie jest łatwe i miłe. Szczerze miły mężczyzna będzie wiedział, jak wycofać się z wdziękiem, jeśli powiesz mu, że nie chcesz iść na drugą randkę. Ten drugi będzie Cię obwiniał i zarzucał wiadomościami jeszcze przez długi czas.

Udaje kogoś innego online

Prawda jest taka, że większość kontaktów z bliskimi przeniosła się w dzisiejszych czasach do Internetu. Jeśli mężczyzna jest zupełnie kimś innym niż postać, którą kreuje w Internecie, powinnaś jak najszybciej zastanowić się, jak wycofać się z tej sytuacji. Zauważyłaś, że często podważa opinie innych i bierze ogólne stwierdzenia, jako ataki wymierzone przeciwko niemu? To znaczy, że korzysta z Internetu, jako z narzędzia, dzięki któremu wyładowuje swoją ukrytą złość i frustrację na świat.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 19.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×