Mężczyźni zdradzają, co w ich oczach, czyni kobietę nudną

Sprawdź, co z męskiego punktu widzenia, czyni nas nudziarami.

iStock-613557584.jpg

Męska opinia. Nie zawsze trzeba się z nią zgadzać, ale czasami warto wziąć ją pod uwagę. I ponieważ w związkach nie chodzi tylko o seks, a głównie o partnerstwo, amerykański serwis postanowił zapytać mężczyzn, co sprawia, że dyskwalifikują niektóre kobiety, po pierwszych kilku randkach. Oto dlaczego według nich, związek z niektórymi kobietami nie ma sensu już od początku.

Nie próbujesz nowych rzeczy

"Moje motto to odkrywanie, uczenie się i doświadczanie życia. Chcę uczyć się wszystkiego. Nie ważne jak trywialne może się to wydawać. Kobieta, która uwielbiałaby rutynę, zwyczajnie by mnie nudziła. Szanuję kobiety z otwartymi umysłami. Gotowość do intelektualnego odkrywania zagadnień społecznych, kulturowych i seksualnych jest pociągająca. Ktoś, kto uważa, że wie wszystko, jest nudny. Polubiłbym kobietę, która chłonie nowe doświadczenia i nie boi się wydostać ze strefy komfortu".

Nie pasujesz do niego

"Jeśli w kobiecie nie znajduję żadnych cech, które pasowałyby do mnie, czuję się znudzony. To po prostu nieobecność czegoś, czego szukasz. Nie chodzi o to, że cała kobieca ludzkość jest nudna. Chodzi o to, że ktoś, może po prostu do ciebie nie pasować".

Nie słuchasz

"Nawiązywanie kontaktów z kobietami, które pragną być wysłuchane przez mężczyznę, ale same nigdy nie słuchają tego, co mam do powiedzenia, dyskwalifikuje je od samego początku. Niektóre z nich nawet nie pozwalają mi mówić ani oddychać".

Odzwierciedlasz jego osobowość

"Kobiety, które okazują nadmierne zainteresowanie moją osobowością, pasjami oraz wszystkim co robię, a później starają się przekalkować to na siebie, nie są w moim kręgu zainteresowania. Gdybym chciał związać się z kimś takim, umówiłbym się sam ze sobą"!

Cały czas chcesz przebywać wyłącznie z nim

"Jeśli kobieta od samego początku chce spędzać czas tylko ze mną i z naszej relacji tworzyć obraz tradycyjnego związku, od razu wiem, że coś jest nie tak. Wolę kobiety, które lubią spędzać czas z innymi ludźmi. Zarówno w mojej obecności, jak i beze mnie. Lubię kobiety, które w poznawaniu nowych ludzi widzą coś ciekawego. Oczywiście do momentu, kiedy nie staje się to romansem".

Zdjęcie: iStock

Źródło: yourtango


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 02.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×