Na tych facetów nie trać czasu!

Mimo, że początkowo Cię zachwyci, później możesz być nim rozczarowana- dlatego zawczasu przedstawiamy typy mężczyzn, na których powinnaś uważać i nie wiązać z nimi przyszłości!

facet.jpg

Pozer

Takiemu facetowi wydaje się, że jest najlepszym, najsilniejszym i najbardziej przebiegłym samcem alfa w okolicy. Nie potrzebuje od nikogo pomocy, nie przyznaje się do swoich słabości. Żyje w przekonaniu, że emocje są dla mięczaków, dlatego nie uda Ci się go namówić na wspólne obejrzenie komedii romantycznej, bo wieczory spędza na siłowni. Niestety nie możesz też liczyć na wsparcie i zrozumienie z jego strony.

Lovelas

To powierzchowny i płytki typ, dla niego liczy się jedynie zabawa i liczba poderwanych dziewczyn. Wciąż skacze z kwiatka na kwiatek i idzie na „ilość, a nie jakość”. Dla niego flirtowanie z kilkoma dziewczynami naraz to niemal codzienność. Radzimy omijać z daleka takich facetów- owszem, na początku poczaruje, ale na koniec zostawi Cię ze złamanym sercem.

Warto zobaczyć: Gdzie ci mężczyźni? 4 dawne zachowania facetów, za którymi tęsknimy najbardziej!

 Wieczny chłopiec

„Piotruś Pan” nie wie co to dorosłość i odpowiedzialność. Nie czuje potrzeby zarabiania pieniędzy, sprzątania, prasowania- jest leniwy, dziecinny i lekkomyślny. W takim związku robiłabyś wszystko za niego, musiałabyś go wyręczać i być na każde zawołanie.

Strażnik

Zaborczy partner będzie kontrolował Cię na każdym kroku. Będzie wypytywał o Twoje wyjścia, po kryjomu odczyta SMS, zajrzy do poczty elektronicznej… W związku z tym facetem powinnaś być gotowa na częste sceny zazdrości, i to nieuzasadnione. Taki typ ogranicza i powoduje, że tracisz swoją prywatność.
Fot: Thinkstock

Zobacz też:



Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 08.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
czyli nikt nie został
Dodano: 2016-06-20 17:52:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×