Na tym opiera się udany związek? Wcale nie chodzi o charakter...

Możecie być zupełnie różni, a i tak dożyć wspólnie szczęśliwej starości. Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi z drugim człowiekiem?

iStock_65177841_SMALL.jpg

Piękny związek, w którym chcemy trwać jak najdłużej, nie musi być wcale pełen namiętności. Co ciekawe, również zgodność charakterów nie ma tutaj wielkiego znaczenia. To, co buduje trwałą relację z partnerem to... przyjaźń. Właśnie z niej bierze się zaufanie, zrozumienie i szczęście.

Związki, w których poza ogromną miłością występuje również przyjaźń, są pełne. To właśnie w takich relacjach nie ma żadnego problemu z brakiem zaufania- jesteś pewna, że mówicie sobie o wszystkim, a poza tym wiesz, że oprócz tego, że jesteś super dziewczyną, dla partnera jesteś także najbliższą istotą na świecie. Nie chodzi oczywiście o to, aby ograniczyć kontakty ze znajomymi, ale fakt, że nie musisz za każdym razem umawiać się z przyjaciółką, kiedy chcesz z kimś zwyczajnie pogadać, jest bardzo budujący.

Jeżeli zauważyłaś, że to właśnie ze swoim partnerem najbardziej lubisz spędzać czas, jesteś prawdziwą szczęściarą. Wszystko ma jednak swoje minusy... Co zrobić, żeby Wasza przyjaźń nie zepsuła miłości?

Znajdźcie złoty środek. Możecie być kumplami, jednak istnieją pewne sytuacje, w których powinnaś zachowywać się jak na pierwszej randce. Pozwól partnerowi zdobywać się od nowa. Wyjdźcie czasem na naprawdę romantyczną randkę i pielęgnujcie Wasze uczucie. Jeżeli przywykliście do wspólnych żartów, nie macie przed sobą żadnych tajemnic i widzieliście siebie nawzajem w praktycznie każdej sytuacji, istnieje ryzyko, że popsujecie w ten sposób dawną namiętność. Pamiętaj, że temperatura między Wami powinna być cały czas podgrzewana! Nawet jeśli jesteś najlepszą przyjaciółką swojego ukochanego, wybierz czasami seksowną bieliznę i postaraj się go uwieść... Za każdym razem tak, jakbyś robiła to po raz pierwszy!

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 29.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×