Najbardziej denerwujące zachowania kobiet, których mężczyźni nienawidzą cz.2

Podczas randek unikaj tych sytuacji. Dzięki temu mężczyzna będzie Tobą bardziej zainteresowany.

iStock-497187394.jpg

Randka ze sknerusem

Oczywiście po randce można rozdzielić rachunek, ale w tym przypadku chodzi o to, jak się to robi. Nie ma nic bardziej nieatrakcyjnego od kobiety, która skrupulatnie przelicza wszystko do ostatniego grosza. Dla pewności kilkukrotnie. Randki powinny być zabawne, a nie skrupulatne w liczeniu jak lekcje matematyki. Możesz podzielić rachunek w myślach, ale skoncentruj się na rozmowie i dobrej zabawie. 

Brak szacunku do obsługi

Unikaj niegrzecznych zwrotów w stosunku do kelnerów, baristów i innych członków świadczących Wam usługi podczas randki. Dla potencjalnego partnera to wskazówka, która symbolizuje Twoje przyszłe zachowanie w stosunku do niego. Temperament jest ważny, ale niegrzeczne zachowanie zniechęca.

Mówienie o byłych partnerach

Nie chodzi tylko o to co robisz, ale także o to, co mówisz i o kim mówisz. Mówienie o byłych partnerach, powinno być zakazane. Dla osoby, z którą spędzasz randkę jest to symbol tego, że wkładasz więcej wysiłku i zainteresowania w poprzedni związek, niż w poznanie nowego mężczyzny. Nikt nie chce czuć się jak konkurencja. Owszem zdarzają się sytuacje, w których należy rozmawiać o poprzednich związkach, ale nie zapominaj o umiarze. 

Egoizm i arogancja

Relacje opierają się na dawaniu i przyjmowaniu. Dlatego przechwalanie, egoizm i arogancja to sposoby na zakończenie miłej relacji. Mężczyźnie będzie trudno zaangażować się w rozmowę podczas randki, jeśli cały czas będziesz mówiła o sobie! Co więcej, jeśli będziesz się powtarzała, całkowicie stracisz jego zainteresowanie. Skupianie na sobie całej uwagi, spowoduje, że Twój partner będzie czuł się niewidzialny. 

Chroniczne spóźnianie

Mając świadomość problemu, którym jest spóźnianie, warto być zawsze i wszędzie wcześniej. Choćby o pięć minut. Spóźnialstwo to cecha, która powoduje, że ci, którzy czekają, czują się zaniedbani. To również świadectwo tego, że nie dba się o ich czas. Jeśli nie masz powodu, aby na spotkaniach z mężczyzną pojawiać się na czas, być może w ogóle nie czujesz miłosnego podekscytowania. 

Zdjęcie: iStock
Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 23.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×