Niewinne kłamstewka, których nie musisz wyjawiać parterowi

Choć oczywiście uczciwość to najlepsza polityka w każdej relacji!

iStock-175438405.jpg

Chociaż wielu może bulwersować ten fakt, niektóre drobnostki naprawdę lepiej zachować dla siebie. Brzmi to dość kontrowersyjnie, ale niewinne kłamstewko nikogo nie skrzywdzi. Oto kilka małych tajemnic, które możesz zachować dla siebie.

Wygląd

Jeśli Twojemu partnerowi zdarzy się niefortunne dobranie outfitu, najprawdopodobniej najlepiej ocalić go przed zakłopotaniem. Być może wydaje mu się, że wygląda świetnie, ale lepiej delikatnie zasugerować mu wymianę spodni lub koszuli na inne.

Przyjaciele

Jeśli nie przepadasz za najlepszym przyjacielem swojego partnera, zastanów się, czy na pewno chcesz go o tym informować. Zwłaszcza, jeśli Wasz związek dopiero kiełkuje. Twój ukochany na pewno wkrótce sam zorientuje się, że Ty i jego przyjaciel do siebie nie pasujecie. Nie musisz udawać, że za sobą przepadacie, po prostu nie warto wzbudzać konfliktu, którego podwaliną jest ktoś, kogo Twój partner uważa za ważną życiową postać. Jeśli nie dostrzegłaś wyraźnej toksyczności przyjaciela, nie warto z nim zadzierać.

Zaproszenie na facebooku od byłego partnera

Naprawdę, czy to aż takie ważne? Jeśli tak, masz dwa rozwiązania. Pierwsze- nie odpowiadaj na zaproszenie. Drugie- nie angażuj się w romans emocjonalny. Poinformowanie partnera o tej sytuacji go nie uszczęśliwi, dlatego to wcale nie jest konieczne. Po prostu usuń zaproszenie i kontynuuj swój dzień.

Przystojny kolega w pracy

Każda z nas znajdzie dla siebie w fikcyjnym świecie (czytaj w świecie aktorów i celebrytów) faceta, który spełnia wszystkie estetyczne wymagania. Co robić, jeśli seksowny mężczyzna pojawi się w naszym realnym życiu? Czy warto informować o tym swojego partnera? Możesz wspomnieć, że Twój nowy współpracownik jest atrakcyjny, ale nie ma potrzeby grać na uczuciach ukochanego mężczyzny.

Żarty

Mężczyźni mają silną potrzebę posiadania umiejętności rozśmieszenia kobiety. To dla nich prawie tak ważne, jak bycie atrakcyjnym. Nie musisz udawać, że jego nieśmieszny żart wywołuje w Tobie konwulsje śmiechu. Wystarczy przyznać, że był śmieszny. Chyba, że żart był bolesny lub obraźliwy.

Zdjęcie: iStockDodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 15.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×