O co powinnaś zapytać swoją drugą połówkę?

5 pytań, które koniecznie powinnaś mu zadać!

ThinkstockPhotos-450076585.jpg

Stało się. Zakochałaś się po uszy. Świat poza jednym mężczyzną przestaje istnieć - spędzasz z nim każdą wolną chwilę, poświęcasz mu się w całości i mnóstwo uczuć oraz czasu inwestujesz w ten związek. Budzisz się w momencie, kiedy pierwszy eliksir miłosny przestał działać. I zaczynasz widzieć pierwsze wady mężczyzny.

Zobacz też: Seksowne rzeczy, które robi każdy mężczyzna


Z przerażeniem odkrywasz, że od zawsze nie opuszcza deski w toalecie, nigdy nie zmywa, a jego ogolone włosy z brody znajdujesz w całej łazience. Część rzeczy tłumaczysz pośpiechem, inne własną nadgorliwością. Jednak z czasem ta góra lodowa rośnie, oczywiście nie bez przyjemnych czy dobrych rzeczy, jakie się między wami dzieją. Po kilku latach on nagle przebąkuje o ślubie i o sfinalizowaniu związku. Co w takiej chwili powinnaś zrobić?


Przede wszystkim powinnaś wziąć kilka wdechów i wydechów. Równomiernych. Nic się nie dzieje, naprawdę. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, o ile nadal go kochasz. Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, jednak masz pewne wątpliwości, posłuż się naszą listą pytań do przyszłego męża. UWAGA! Część z nich możesz wywnioskować sama z waszego wspólnego życia czy jego poprzednich słów/ obietnic/ deklaracji.

Przeczytaj: Jak poradzić sobie z faktem, że Twój były ma już nową miłość?


KIM JESTEŚMY DLA SIEBIE?

Warto czasami dać mężczyźnie do myślenia prostymi pytaniami. I kiedy odpowie w stylu “dwójką kochających się osób” postaraj się miło uśmiechnąć i poprosić o kilka dodatkowych szczegółów.


JAK WYOBRAŻASZ SOBIE NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ?

Kiedy opowie o dzieciach i pieluchach bądź o tobie zamkniętej w kuchni przy garnkach - zdecydowanie wiej i nie odwracaj się za siebie. Jeśli bierze pod uwagę twoje marzenia, plany czy ambicje, wtedy możesz przejść do kolejnych pytań ze spokojnym sumieniem.


CO W ŻYCIU JEST DLA CIEBIE WAŻNE?

Wiadomo, że nie jest to najprostsze z pytań, jednak bardzo intuicyjne. Jeśli macie w życiu te same wartości, nie będziecie mieli problemu ze stworzeniem dobrze funkcjonującego związku oraz rodziny.

Sprawdź: Zachowania, przez które rzucają Cię faceci! 


CO ZROBIŁ BYŚ W SYTUACJI, GDY… (tu wpisz swój najgorszy koszmar)?

Strata pracy, choroby czy wypadki chodzą po ludziach. Wprawdzie nigdy nie masz 100% pewności, że w momencie gdy ta sytuacja faktycznie będzie miała miejsce, on nie zachowa się jak ostatni tchórz i nie ucieknie gdzie pieprz rośnie. Jednak warto z nim przedyskutować tę kwestię.

JAKA BYŁA TWOJA NAJWAŻNIEJSZA LEKCJA W ŻYCIU?

Młodzi czy starsi zderzamy się z różnymi sytuacjami w życiu, które zawsze nas czegoś uczą. Musisz być świadoma tego, co ukształtowało twojego partnera, by móc go lepiej zrozumieć w sytuacjach, które dotykają was oboje.


Pamiętaj że lista działa w dwie strony - ty również powinnaś być w stanie odpowiedzieć na te wszystkie pytania swojemu mężczyźnie. Szczerość to podstawa, tak samo jak szczera rozmowa. Powodzenia!


Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 20.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Po takich pytaniach partner zwieje nie wiadomo kiedy tam gdzie pieprz rosnie :)
Dodano: 2016-04-20 22:07:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×