O co zapytać partnera, gdy wiążesz z nim swoją przyszłość?

Sprawdź, jakie pytania warto mu zadać!

ThinkstockPhotos-508251490.jpg

Poznajesz kogoś. Jest miło, przyjemnie, bardzo dobrze się dogadujecie. Macie mnóstwo wspólnych zainteresowań, a Ty po kilku randkach nadal jesteś nim zachwycona po uszy. I zaczynasz się zastanawiać czy warto się związać na dłużej… a może na zawsze i założyć rodzinę? O co wtedy warto zapytać mężczyznę albo jakie poglądy zapytać, by być go pewnym?


Kto był Twoim największym autorytetem w życiu? Niektórzy podają sławnych bądź niszowych myślicieli, poetów, znanych naukowców… Gdy jednak na tej liście pojawi się jego ojciec lub mama, będziesz wiedziała, że dobrze trafiłaś.

Zobacz też: Horoskop miłosny: 7.03-13.03.2016 


Jak witasz się ze swoimi najbliższymi? Ekspresja w okazywaniu uczuć nie leży w każdej naturze - wręcz odwrotnie. W niektórych domach przejawem największej czułości jest uścisk dłoni z ojcem i skinienie głowy z mamą czy bratem. Warto wiedzieć wcześniej, co jest dla niego naturalne, chociaż nie wygląda na takie.


Lubisz to co robisz w swoim życiu? Wielu mężczyzn popełnia ten błąd i pozwala sobie na przenoszenie niemiłej atmosfery czy stresu z pracy na dom i wspólne życie. Dobrze więc wcześniej znać jego poglądy na to, co robi przez lwią część swojego czasu.

Sprawdź: Mężczyźni nie znoszą tego w kobietach!


Czego się boisz najbardziej? Jeśli potraficie już rozmawiać szczerze, to pytanie będzie jak najbardziej na miejscu. Gdy otworzy się przed Tobą, będziesz widziała jak na dłoni jakim jest człowiekiem. Nie zapominaj, że nasze strachy często są naszą wielką siłą. Nie zakładaj czegoś z góry za porażkę.


Co jest dla Ciebie ważniejsze - pieniądze czy satysfakcja w pracy? Prosta odpowiedź na pytanie czy wiążesz się z materialistą czy człowiekiem o wielkich ambicjach i planach.


Jakie było największe kłamstwo jakiego użyłeś? To bardzo ciekawe pytanie i jeśli odpowie Ci na nie szczerze, dowiesz się jak wyglądał jego poprzedni związek bez wyciągania kłopotliwego pytania na stół w temacie ex. Jeśli był wobec niej w porządku, kłamstwo nie będzie dotyczyło jej.

Zobacz: 5 oznak, że jesteś psychopatką 


Oprócz tego możesz też zaobserwować jak zachowuje się względem swojego telefonu, czy non stop sprawdza czy ktoś nie napisał, czy miewa nerwowe tiki, czy nie lubi mówić o rodzinie czy unika raczej tematów osobistych. Oczywiście, warto słuchać i pytać, żeby mieć jasność.


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 10.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×