On nie robi tych rzeczy? Nie powinnaś nazywać go swoim facetem!

Nadal nie jesteś pewna, czy on traktuje Cię poważnie i wiąże z Tobą przyszłość? Sprawdź, czy według mężczyzny, z którym się spotykasz to, co Was łączy jest oficjalne.

iStock-522126934.jpg

Dawno, dawno temu bycie parą stawało się oczywiste i oficjalne po wypowiedzeniu magicznych słów "tak" lub "nie". W dzisiejszych czasach relacje między kobietami a mężczyznami są nieco bardziej skomplikowane. Tylko dlatego, że ktoś zaproponował Ci przejście do następnego etapu, nie oznacza, że jest na to gotowy. Skąd zatem mieć pewność, że zamiast "tak" należy powiedzieć „może później”? Jeśli mężczyzna nie udowodnił, że myśli o Tobie poważnie, czy Ty powinnaś myśleć poważnie o nim?

Nie powiedział o Tobie rodzicom

Nie musisz spotykać się z przyszłymi teściami zanim to, co jest między Wami, ujrzy oficjalnie światło dzienne. Natomiast jeśli on myśli o związku z Tobą na poważnie, a jest blisko ze swoimi rodzicami, powinien zasugerować Wasze pierwsze wspólne spotkanie.

Tinder

Jeśli z niego nie zrezygnował i wciąż go przegląda, oznacza, że nie jest w stanie się ustatkować, a Ty nie jesteś jego jedynym obiektem westchnień.

Planowanie randek

Mężczyzna, który jest Tobą zafascynowany, będzie robił wszystko aby spędzić z Tobą, jak najwięcej czasu. Ten, który planuje randki (nawet jeśli jest to wyłącznie zarezerwowanie miejsc w kinie), jest gotowy do podjęcia następnego kroku. Jeśli mężczyzna przez długi czas nie był w stanie zobowiązać się do czegoś więcej, niż tylko spotykania się na ostatnią chwilę, w towarzystwie innych znajomych, nie jest gotowy zobowiązać się do poważnego związku.

Prime time

Mężczyzna, który wciąż odmawia spotkań w piątkowy lub sobotni wieczór, najprawdopodobniej wypełnia ten czas innymi priorytetami.

Jego przyjaciele

Spotykacie się ze sobą już kilka miesięcy, a Ty wciąż nie poznałaś jego przyjaciół? Jeśli tak, być może nie chce, abyś stała się częścią jego życia lub po prostu nie jesteś osobą, którą uważa za wartą przedstawienia swoim przyjaciołom. Ten mężczyzna zdecydowanie nie zasługuje na Twój czas.

Pytania

Wciąż zastanawiasz się, dlaczego mężczyzna, z którym się spotykasz, nigdy nie zaprosił Cię do swojego domu lub nie wiesz do końca, jakie stosunki łączą go z byłą dziewczyną? Jego zbyt długie przeciąganie odpowiedzi na te pytania, może świadczyć o nieuczciwości. Jeśli wciąż martwisz się o tego typu niespodzianki, powinnaś dokładnie przemyśleć słuszność tego związku.

Pozytywna energia

Tylko mężczyzna, który sprawia, że czujesz się szczęśliwa, zasługuje na miejsce w Twoim życiu. Ten, który zaraża Cię wyłącznie negatywną energią, zasługuje na nieczułe "do widzenia". Nie trwaj przy człowieku, który każdego dnia ściąga Cię na dno. Za kilka lat będziesz tego żałowała. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Sobota 25.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×