Oto 5 zwiastunów rozstania...

Jeśli masz do czynienia z tymi zachowaniami w związku to znak, że pora zacząć działać. Uratuj swój związek, zanim będzie za późno!

zapowiedzrozstania.jpg

Do pewnych schematów zachowań w związku mogłaś się już dawno przyzwyczaić... Co nie oznacza, że są one normalne. Niektóre z nich to zwiastuny czekającego Was niebawem rozstania. Oto one:

Osłabiony kontakt

Piszecie do siebie coraz mniej wiadomości w ciągu dnia, a wieczorem nie pytacie już "Co u Ciebie?". Zastanów się, od kiedy trwa taka sytuacja. Kontakt buduje mocną relację, a brak chęci dowiadywania się, co dzieje się u partnera to znak, że nie jesteście już tak blisko, jak kiedyś... 

Krytyka

Jeżeli cały czas krytykujecie się nawzajem, oznacza to, że nie macie problemu z konkretnym zachowaniem, tylko z całym charakterem drugiej osoby. Ciągłe wytykanie porażek to doskonały sposób aby szybko zaburzyć czyjeś poczucie własnej wartości. 

Najsłabszy punkt

Jeżeli podczas każdego mniejszego sporu przywołujecie swoje najsłabsze punkty, najwyraźniej oduczyliście się rozmawiać ze sobą niczym dwójka kochających się ludzi. Celowe wyrządzanie krzywdy prędzej czy później sprawi, że wybierzecie samotność zamiast toksycznego związku. 

Ignorancja 

Zamiast mówić swojemu partnerowi o tym, co Cię boli, wolisz zamknąć się w sobie i nie poruszać drażliwych tematów? Wybierasz unikanie rozmowy? Uważaj! Takie zachowanie bardzo Was od siebie oddala, a wyrządzone krzywdy wywołują coraz większy ból, choćbyś starała się to ukrywać.

Zniecierpliwienie

Kiedyś mogłaś godzinami słuchać opowieści o tym, co przydarzyło się Twojemu ukochanemu w ciągu dnia... Teraz rozmowa z nim tylko Cię drażni, a jego zwyczajne zachowania coraz bardziej denerwują? Może zauważyłaś, że partner wcale nie jest takim ideałem, za jakiego go miałaś? To znak, że związek nie spełnia Twoich oczekiwań.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 26.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×