Oto 6 cech idealnej żony. Zobacz, czy je masz!

Co tak naprawdę decyduje o tym, komu oświadczają się mężczyźni i i jak zostać idealną partnerką?

idealnazona.jpg

Okazuje się, że wcale nie musisz być najpiękniejsza i najbardziej seksowna na świecie, aby on oszalał na Twoim punkcie i... Ci się oświadczył. Mężczyźni szukający żony zwracają uwagę na zupełnie inne cechy. Jakie?

1. Opiekuńczość. Nie chodzi o to, abyś była dla niego drugą mamą. Mężczyźni doceniają jednak troskę i wyrozumiałość. Bądź dla swojego ukochanego przede wszystkim najlepszą przyjaciółką- buduje to siłę Waszego związku. Troska o partnera to najlepszy sposób wyrażania uczuć.

2. Poczucie humoru. W końcu macie ze sobą spędzić resztę życia... W tym, że on nie chce się nudzić nie ma nic dziwnego. Poczucie humoru to doskonałe lekarstwo na wiele kryzysów (nie tylko w związku).

3. Luz. Mężczyźni nie lubią kobiet, które wszystko traktują zbyt poważnie. Twój przyszły mąż musi wiedzieć, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji- zwłaszcza trudnej. W życiu spotka Was jeszcze wiele problemów, dlatego lepiej podchodzić do nich na spokojnie.

4. Takt. Nie chodzi tutaj jedynie o Twoje zachowanie w towarzystwie, ale również umiejętność rozmowy, słuchania i... milczenia. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które wiedzą, kiedy najlepiej przerwać kłótnię. 

5. Zaufanie. Ciągła kontrola i posądzanie sprawiają, że mężczyzna czuje się jak w klatce. Daj mu odrobinę wolności- przecież każdy człowiek chce mieć czas dla siebie. Bez tego Wasza relacja będzie coraz słabsza...

6. Ciepło. Dla mężczyzny bardzo istotne jest to, czy z Twoją pomocą będzie mógł stworzyć prawdziwy dom, do którego będzie miał ochotę codziennie wracać.

Oczywiście idealni ludzie nie istnieją, jednak warto cały czas nad sobą pracować. Jak się okazuje, wygląd wcale nie jest najważniejszy dla mężczyzn.  

 Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 31.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×