Oto lista rzeczy, do których mężczyzna nigdy się przyzna

Podchodząc do tematu ogólnie, można uznać, że mężczyźni nie są uznawani za najbardziej emocjonalne istoty na świecie. I właśnie z powodu tego domniemania społecznego, mężczyźni mają tendencję do łatwego zawstydzania, kiedy odchodzą od potencjalnych ról, które na świecie przyszło im odgrywać, i do których, jako dzieci byli przygotowywani. Oto kilka rzeczy, których mężczyźni się wstydzą, a nie powinni.

iStock-491728710.jpg

Jestem niepewny

Każdy ma prawo być niepewny. Bez względu na to, jakie stanowisko zajmuje. Podobnie jak kobiety, mężczyźni są ludźmi i również bombardowanymi ze wszystkich stron photoshopowymi fantazjami na temat malowniczych ciał i sielskich twarzy idealnych mężczyzn. Co więcej! Mężczyźni mają również emocje! I także mogą porównywać się do innych, mierząc własną estetyczną wartość. Nie mówią o tym wyłącznie ze względu na to, że „nie powinni”. Powinni być silni i pewni siebie, prawda?

Jestem zakochany

Kiedy mężczyzna przyznaje, że jest zakochany, jest to dla otoczenia oznaką jego słabości. Według znakomitej większości świata w momencie, kiedy mężczyzna przyznaje się do zakochania, jest pozbawiony wszelakich czujników i troszczy się o coś, a to w oczach wielu świadczy o jego miękkości. Zgodnie z pielęgnowanymi w społeczeństwie normami nie ma nic oburzającego, kiedy to kobieta przyznaje się do kochania. To dziecinne, ale na takich archetypach jest niestety skonstruowane dzisiejsze społeczeństwo.

Nie chcę uprawiać seksu

W przeciwieństwie do tego, co widać w telewizji i na filmach, nie każdy mężczyzna uprawia seks wtedy, kiedy tylko ma na to czas. Wręcz odwrotnie. Może być absolutnie wspaniały i ponętny, ale może mieć też ciężki dzień w pracy, nie czuć się seksownym, być leniwym i nie mieć ochoty na zupełnie nic!

Lubię damskie drinki

Nie każdy facet, którego odstresowują drinki z parasolką i kolorowymi dodatkami, musi być od razu kłamczuchem. Te mieszaniny potrafią być naprawdę dobre, a co więcej to wspaniała odmiana od przysmaków, w których zazwyczaj gustują męskie podniebienia. Czy mężczyźni są męscy wyłącznie wtedy, kiedy piją piwo lub whisky?

Lubię piosenki MegHan Trainor

Rozwinięciem skrótu pop jest wyraz popularne, czyli atrakcyjne dla mas. Mężczyzn i kobiet. Każdy, kto twierdzi, że nie lubi piosenek Taylor Swift lub Meghan Trainor, okłamuje sam siebie, ponieważ ta kobieta to tworzy muzykę podrywającą do tańca. ;) Dlaczego „muzyka kobiet” miałaby być zabroniona i niedostępna dla męskich uszu? Przecież nic im przez to nie odpadnie. ;) 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 09.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×