Po tym poznasz, że facet nie jest gotowy na poważny związek!

Wielu mężczyzn lubi relacje przelotne, bez zobowiązań. Niektórzy faceci nie chcą gotowi na poważny związek lub po prostu go nie chcą. Sprawdź, po czym poznasz, że on nie chce się angażować!

niegotowy facet na powazny zwiazek.jpg

Myśli tylko o sobie

Jeśli Twój partner lubi mówić o sobie, Tobą zbytnio się nie interesuje, a także oczekuje, żebyś podporządkowywała się jego planom, oznacza, że niestety nie dojrzał do poważnego związku,
Taki egoista i wieczny „Piotruś Pan” nie wróży niczego dobrego, dlatego nie wiąż z nim przyszłości.

Wasza znajomość sprowadza się głównie do łóżka

Bardzo możliwe, że Wasza relacja zaczęła się właśnie od seksu i teraz jest to punkt główny Waszej znajomości. W takim wypadku bądź świadoma tego, że prawdopodobnie Twój facet jest zainteresowany właśnie taką powierzchowną znajomością i niczym więcej.

Zobacz także: 7 znaków, że spotykasz się z odpowiednim mężczyzną!

Narzuca Wasze randki

Spotykacie się tylko wtedy, kiedy Twój facet ma taką ochotę - to znak, że mężczyźnie średnio zależy na pogłębieniu Waszej relacji. Należy pamiętać, że randki nie mogą być uzależnione tylko od jego zachcianek, w związku ma być równowaga.

Nie dotrzymuje słowa

Jeżeli mężczyzna nie potrafi spełnić obietnic i nie masz w nim oparcia, to niestety nie licz na to, że w przyszłości to się zmieni- taki facet nie jest gotowy na poważniejszy etap Waszej relacji!

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Czwartek 11.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×