Pokaż bliskim, że Ci zależy! Małe gesty to potęga!

Codziennie jesteś otaczana przez ludzi, którzy są dla Ciebie szczególni. Są wśród nich ci, którzy mają na Ciebie duży wpływ oraz ci, przez których się uśmiechasz. Każdego dnia warto odwdzięczać się ludziom za to, co od nich dostajesz. Nawet najmniejszymi gestami. Istnieje wiele sposobów, aby pokazać tym, na których Ci zależy, że ich kochasz. Nie podejmując żadnych ekstrawaganckich kroków. Oto sugestie, dzięki którym dasz bliskim do zrozumienia, jak bardzo Ci zależy.

iStock-508063048.jpg

Coś osobistego. Napisz odręcznie na kartce, wszystko, co kochasz w danej osobie. Możesz jeszcze bardziej ją uszczególnić i namalować coś, co sprawi, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i osobista.

Bądź słodka. Podaruj komuś pudełko czekoladek. Dołącz do nich notatkę, w której znajdzie odpowiedź, dlaczego tak bardzo go lubisz. Wyraź również swoją nadzieję, że z czekoladek, wybrana przez Ciebie osoba, będzie czerpała równie wielką przyjemność co Ty.

Obiad. Zaproś wyjątkową osobę na samodzielnie przygotowany obiad. To naprawdę piękny gest, zwłaszcza że pozwoli Wam spędzić trochę czasu razem. Niech posiłek i zaproszenie będą zupełnie bez powodu, ot tak, zwyczajnie.

Muzyka. Swoje zainteresowanie drugą osobą możesz wyrazić właśnie poprzez nią. Złóż playlistę pełną utworów, którą przypominają Ci o tej osobie i podziel się z nią tym. Za każdym razem, kiedy będzie słuchała płyty, pomyśli o Tobie.

Nieoczekiwany gest. Zaskocz ją czymś, co kocha, ale czego tego dnia spodziewa się najmniej. Spontaniczność potrafi cudownie wspierać miłe relacje.

Podtrzymaj na duchu. Pora dnia nie ma znaczenia. Kawa i szczera rozmowa są zawsze mile widziane.

Zapakuj miłość. Spersonalizowanie opakowania na prezenty są wspaniałym gestem. To pokazuje, że zwracasz uwagę na rzeczy, które kocha obdarowana osoba. Nie ma nic bardziej fantastycznego niż pokazać zainteresowanie poprzez małe gesty. Możesz mieć pewność, że każdy to doceni!

Bądź przebiegła. Stwórz własnymi rękoma przydatną rzecz, którą wybrana przez Ciebie osoba, będzie mogła użyć w domu. W ten sposób przypomnisz jej, jak bardzo Ci zależy. Większość projektów, które przeglądasz w Internecie, są prostsze do złożenia w całość, niż myślisz.

Proste wybory. Wyślij pojedynczy kwiat z prostym, krótkim, odręcznie napisanym wierszem. Duże bukiety kwiatów są ładne, ale ten skromny z serdeczną notatką zasługuje na miano... dużego gestu.

Zdjęcie. Opraw wasze wspólne zdjęcie, na którym cieszyłyście się ze wspólnie spędzonych chwil. Opakuj i pozostaw tam, gdzie wybrana przez Ciebie osoba, ma je znaleźć.

Randka. Zabierz na film, kogoś z kim o nim rozmawiałaś. Ugość wybraną osobę popcornem i podziwiajcie film razem, ciesząc się, że niedługo będziecie mogli o nim rozmawiać dalej.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 25.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×