Romantyczne gesty, bez których... wszyscy bylibyśmy szczęśliwsi

Historia nie jest wyjątkowa. Wiele z nas prawdopodobnie sabotuje dobre związki, spodziewając się romantycznych gestów, które widzimy w filmach. Choć miło jest czuć się rozpieszczaną od czasu do czasu, spójrzmy na niektóre romantyczne pojęcia, bez których wszystkie byłybyśmy szczęśliwsze.

iStock-522126880.jpg

Miłość, małżeństwo, dziecko

Chociaż nie ma nic złego w tradycyjnym rozwoju rodziny, idea, że najpierw się kocha, potem przychodzi małżeństwo, a następnie dziecko, nie zawsze jest realistyczna.  Czasami nawet nie jesteś pewna, czy jesteś zakochana, ale dziecko i tak się pojawia. Innymi słowy, dzieci są błogosławieństwem dla rodziców, ale ci nie zawsze są gotowi na ślub. Miłość nie musi postępować zgodnie z liniową ścieżką. Wytycz swój własny szlak! Życie jest krótkie. 


Romans to róże i kolacje przy świecach

W filmach sprawy toczą się według przewidzianego wzoru. Kiedy ktoś naprawdę kocha, będzie posypywać łóżko płatkami róż, codziennie przynosić bukiet świeżych kwiatów i zapraszać na pyszne kolacje przy świecach. Może nawet szeptać niesamowite rzeczy do ucha, podczas gdy powolny taniec przy świetle księżyca, skończy się gorącym seksem i śniadaniem do łóżka. Albo... może zmienić olej w samochodzie, abyś nie musiała się tym martwić. Albo... regularnie sprawdza kalendarium lokalnych imprez, abyś zobaczyła coś nowego. Jak widzisz, romans może przyjmować różne formy. Pomyśl o wszystkich unikalnych sposobach, którymi Twój partner dowiódł, że Cię kocha. Czy naprawdę potrzebujesz czegoś więcej?


Bajkowe zaręczyny

Wszystkie widziałyśmy filmy z bajkowych i wzruszających zaręczyn. Kto nie chciałby być obiektem tego poziomu miłości? Mimo to nie należy oczekiwać, że partner zrobi coś podobnego. Jeśli chcesz zobaczyć deklarację miłości za pomocą wyszukanego flash moba, dlaczego nie zaplanujesz jednego dla swojej drugiej połówki?


Seks sprawia, że pary są połączone niesamowitą więzią

To nierealne przekonanie, że jak tylko połączycie się fizycznie, wszystko się zmieni. Nawet najbardziej doświadczone seksualnie pary stawiają czoło temu, że podczas pierwszego razu sprawy nie idą perfekcyjnie. Dla większości pierwsze zbliżenie jest dość niezgrabne i niezręcznie. Nie oczekuj, że seks rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Bądź otwarta, komunikuj się i staraj się!

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 22.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Muzyczne prezenty na Walentynki

    Walentynki

    Muzyka potrafi poruszyć nawet największych twardzieli. Dlatego na Walentynki sprezentuj swojemu mężczyźnie płytę z piosenkami o miłości i spędźcie ten wieczór w rytmie romantycznych… czytaj więcej