Rzeczy, które mężczyźni uważają za nieatrakcyjne cz.1

Choć możesz robić wszystko, co w Twojej mocy, aby przyciągnąć płeć przeciwną, będziesz zaskoczona, że niektóre z Twoich zachowań, w rzeczywistości mogą mieć zupełnie odwrotny skutek. Oto lista rzeczy, które odpychają mężczyzn.

iStock-608637158.jpg

Kobiety oczarowane męskim urokiem, często nie zdają sobie sprawy, że mogą działać na mężczyzn w odpychający sposób. Aby przejąć kontrolę nad sytuacją i przyciągnąć właściwych facetów, koniecznie unikaj tych kilku rzeczy.

Tony makijażu

Może Ci się wydawać, że duże ilości podkładu, pudru, korektora, tuszu do rzęs i szminek działają cuda i sprawiają, że wyglądasz atrakcyjniej, ale prawda jest taka, że w oczach mężczyzn taki makijaż, nie jest atrakcyjny. Badania wykazały, że kobiety mają tendencję do przeceniania działania makijażu na płeć przeciwną i w rezultacie używają go za dużo i zbyt często. Mając to na uwadze, nadszedł czas, aby stawić czoła tej wiedzy. Pamiętaj, że mniej to w przypadku makijażu naprawdę więcej! Naturalny wygląd sprawi, że w oczach faceta, będziesz wyglądała naprawdę czarująco!

Plotkowanie

To nieco zabawne, ale kobiety dzielące się z mężczyznami najnowszymi plotkami, skandalami i opowiadaniami o życiu przyjaciół i współpracowników, to nie rzadkość. Jednak sprawa ma się dużo poważniej. W podświadomości mężczyzny będziesz bowiem budowała swój obraz na kształt osoby, która ma bardzo niskie poczucie własnej wartości. Wiele osób opiera swoje funkcjonowanie na potędze plotki, ponieważ nie czują się dobrze we własnym życiu, a rozmawianie o porażkach innych, daje im pewien rodzaj siły. Jeśli chcesz przyciągać mężczyzn, zapomnij o plotkowaniu. Kobiety przyciągają, kiedy są pewne siebie, cenią się i nie muszą słać sobie życia dywanikiem z niepowodzeń innych osób.

Nadmierna pewność siebie

Od zdrowej pewności siebie, przejdźmy do jej nadmiaru. Choć wysokie poczucie własnej wartości jest elementem, który pociąga mężczyzn, ważne jest, aby zrozumieć, że istnieje pewna granica między byciem pewnym i zarozumiałym. Powinnaś być dumna ze swoich osiągnięć, szczęśliwa z powodu tego, co masz do zaoferowania, ale zadzieranie nosa jest głównym wyłącznikiem atrakcyjności. Badania wykazały, że ludzie, którzy się przechwalają, nawet nie rozpoznają negatywnych feedbaków od ludzi, którzy z nimi rozmawiają i wyrażają swoją dezaprobatę. Pokora powinna sprawić, że nie musisz polegać na arogancji, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Mężczyźni nie potrzebują, aby kobiety, co chwilę opowiadały o tym, jakie są niesamowite. Oni to wiedzą!

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 27.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×