Sygnały, które mówią, że nie powinnaś iść z nim na drugą randkę

Podjęcie decyzji o spędzeniu godziny lub dwóch z nieznajomym jest zawsze ryzykowne. To niemożliwe, aby poznać wszystkie cechy potencjalnego partnera na jednej randce, dlatego często decydujemy się na randkę drugiej szansy, zwłaszcza jeśli ta pierwsza okazała się nieco niezręczna. Oto znaki, dzięki którym zrozumiesz, że abstrakcyjne zachowanie Twojego partnera nie było niefortunnym przypadkiem. Zobacz, kiedy należy się ewakuować i nie decydować na kolejne spotkanie.

iStock-502554822 (1).jpg

Pan przemądrzały

Kiedy na pierwszej randce okazuje się, że mężczyzna, z którym się spotkałaś, zna się najlepiej dosłownie na wszystkim, uciekaj. Kobieta, która samodzielnie opłaca czynsz, nie potrzebuje partnera, który ma swoją strategię nawet na zorganizowanie mrożonek w lodówce. Wyobraź sobie, co będzie, kiedy przyjdzie do płacenia wspólnych rachunków, czy sprzątania łazienki?

Kontynuacja randki w dziwnej lokalizacji

Jeśli stojąc przed restauracją, w której właśnie zjedliście romantyczny obiad, on prosi Cię, abyście udali się wspólnie na zakupy do sklepu spożywczego lub na przechadzkę po nieuczęszczanym parku powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Chyba nie chcesz spędzić reszty randki, doradzając mu, jaki ser powinien kupić lub uciekając przed agresywnym atakiem?

Przesada

Mężczyzna zaprosił Cię na randkę do swojego mieszkania i wspomniał, że lubi gotować, a potem okazało się, że jedliście odgrzewaną w mikrofalówce pizzę? Jeśli Twój potencjalny partner już na pierwszej randce mówi Ci to, co chcesz usłyszeć, ale to zaledwie mierne przechwałki, nie warto mu poświęcić ani jednej chwili dłużej.

Właściwe zachowanie

Jeśli przypadkowo znajdziecie się w przestrzeni rozmów na temat właściwego traktowania kobiet przez mężczyzn, a on bez ogródek i z satysfakcją powie Ci, że kobiety przesadnie reagują na zachowanie mężczyzn, nie zastanawiaj się, co mu odpowiedzieć. Zanim dowiesz się czegoś bardziej inspirującego na temat ogólnie przyjętych norm społecznych, użyj wiadomości S.O.S, na którą umówiłaś się ze swoją przyjaciółką przed wyjściem na randkę.

Podważanie Twojej edukacji

To normalne, że na pierwszej randce rozmawia się o pojęciach raczej ogólnych. Wspomnienie edukacji jest zatem prawdopodobnie jej nieodzownym elementem. Co w przypadku, kiedy on stwierdzi, że kierunek studiów, który wybrałaś, był kompletnie bezzasadny i w jego mniemaniu nie ma przed Tobą szalonej kariery? Nawet nie musisz udawać, że może wyniknąć z tego coś więcej, ponieważ prawdopodobnie on sam już o tym wie.

Problemy

Jeśli jesteś na randce, na której obcy facet najchętniej położyłby się na kozetce lub wypłakał Ci się w ramię, nie powinnaś zamawiać nawet przystawki. Chyba że chcesz stać się powierniczką jego najskrytszych problemów i szukasz balastu, a nie wspierającego mężczyzny, z którym będziesz mogła czuć się bezpiecznie. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 16.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×