Top 4 romantycznych gestów, których oczekujemy od mężczyzny!

Przedstawiamy 4 propozycje romantycznych gestów, na które ze strony mężczyzny liczy kobieta. Trzeba jednak pamiętać, że powinnyśmy być realistkami, przestać żyć w bajkowym świecie i spojrzeć trzeźwo na panów w XXI wieku.

romantyczne gesty.jpg

1. Klękanie przed nami

Oświadczający się mężczyzna, który przed Tobą klęka… do tego piękna muzyka, wiatr we włosach… Która z nas nie marzy o takich oświadczynach? Niektóre szczęściary takie właśnie przeżyły. Jednak z drugiej strony, życie to nie film, a takie sytuacje nie zdarzają się codziennie! Jeśli Twój ukochany jeszcze się nie oświadczył lub zrobił to mniej romantycznie, warto docenić również mniejsze gesty, które dla naszych panów i tak sprawiają często sporo problemów!

2. Noszenie na rękach

To kolejny element filmowy, ewentualnie przeniesiony z innej, odległej już epoki. Dzisiejsi mężczyźni to nie rycerze, którzy po wygranej walce o swą wybrankę, chwytali ją w ramiona, podnosili i nieśli, dokąd ich poniesie. Powiedz, czy nie będzie Cię satysfakcjonował romantyczny spacer, podczas którego Twój wybranek będzie Cię trzymał za rękę?

Warto zobaczyć: 4 rodzaje romantycznej miłości


3. Śpiewanie piosenek

Facet XXI wieku to raczej nie książę, który podjechał pod Twój dom na białym koniu i wyśpiewuje pod Twoim oknem serenady w oczekiwaniu na zejście damy swojego serca (choć oczywiście zdarzają się wyjątki). Nie wymagaj od mężczyzny czegoś, w czym być może nie czuje się dobrze, nie rób z niego namiastki Twojego marzenia o życiu w bajce. Zaakceptuj go takim, jaki jest.

4. Kupowanie kwiatów bez okazji

Wiadomo, każda z nas chciałaby dostawać piękne kwiaty praktycznie codziennie. Postaw się jednak na miejscu mężczyzny. Czy Ty robiłabyś to codziennie? Warto postawić na różnorodność, grunt, to nie popadać w rutynę! 

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 27.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×