Twój partner Cię ignoruje? Robi to z tych 4 powodów

Zauważyłaś, że Twój partner nie reaguje na Twoje prośby i od jakiegoś czasu kompletnie Cię ignoruje? Możliwe, że jest w tym trochę Twojej winy...

ignorujeee.jpg

Jeżeli od pewnego czasu zupełnie nie możesz się dogadać z partnerem i zauważyłaś, że Twoje słowa przestały dla niego cokolwiek znaczyć, prawdopodobnie jego zachowanie jest spowodowane tymi 4 rzeczami:

Potrzeba przestrzeni

Możliwe, że nawet nie zauważyłaś, kiedy zaczęłaś go osaczać. Oczywiście nie musi to wynikać ze złych intencji, jednak mężczyźni potrzebują nieco więcej czasu dla siebie. Mimo że chcesz z nim spędzać każdą wolną chwilę, Tobie również przyda się odrobina przestrzeni. Postarajcie się wspólnie ustalić, kiedy nie wchodzicie sobie w drogę.

Brak kontaktu z przyjaciółmi

Być może nie odpowiada Ci towarzystwo jego znajomych, jednak od czasu do czasu powinnaś pozwolić mu na spotkanie z nimi. Zastanów się, czy Ty umiałabyś zrezygnować z kontaktu ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami? Nie musicie każdej wolnej chwili spędzać we dwoje. Chwile w gronie znajomych też mogą być romantyczne! 

Unikanie rozmowy 

Czasami zmagamy się z problemami, o których niekoniecznie mamy ochotę rozmawiać. Możliwe, że ignorancja wobec Ciebie wynika właśnie z tego. Daj partnerowi nieco odpoczynku od ciągłych pytań i poczekaj- jeśli odczuje taką potrzebę, na pewno wtajemniczy Cię w swoje sprawy. 

Natłok obowiązków 

Jego zachowanie nie musi mieć konkretnej przyczyny. Możliwe, że od jakiegoś czasu ma po prostu dużo więcej obowiązków, którym musi sprostać. Każdy z nas miewa takie momenty i nie musi to od razu oznaczać rozstania. W tym przypadku może pomóc szczera rozmowa, która rozwieje Twoje wątpliwości.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 06.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×