Twój partner jest dużo starszy od Ciebie? Zobacz, jak wpływa to na Wasz związek!

Związek, w którym partnerów dzieli spora różnica wieku, zazwyczaj jest naprawdę szczęśliwy, Dlaczego?

starszychlop.jpg

Kiedy wiążesz się ze starszym mężczyzną, zazwyczaj budzi to wiele kontrowersji i zainteresowanie znajomych. Zupełnie niepotrzebnie- różnica wieku między Wami to doskonały budulec związku- głównie dzięki jego cechom charakteru. Jakim?

On już nie szuka

Starszy partner zazwyczaj jest świadomy swoich wyborów, a doświadczenie w relacjach damsko- męskich pozwala mu podejmować rozsądne, dojrzałe decyzje, dotyczące Waszej przyszłości. Możesz być pewna, że Twój mężczyzna nie chce już niczego więcej od życia i prawdopodobnie dojrzał do założenia rodziny- właśnie z Tobą.

Wybiera dojrzałą rozmowę...

Zamiast kłótni! Sprzeczki dotyczące drobnych spraw z pewnością nie raz dały mu do myślenia w poprzednich związkach. Dlatego przy Tobie stawia na szczerą, spokojną rozmowę- doskonale wie, ile może stracić przez nieistotne nieporozumienia. Życiowa mądrość w kontaktach z płcią piękną to duża zaleta. Starszy mężczyzna doskonale wie, czego pragniesz i zazwyczaj potrafi Ci to dać.

Dąży do stabilizacji

Wiążąc się z rówieśnikiem, nie zawsze masz pewność, że macie te same priorytety (zwłaszcza, że mężczyźni nieco później dojrzewają). Przy starszym partnerze możesz wiele się nauczyć, a przebywając z nim, bardzo szybko dowiesz się, co tak naprawdę jest ważne w życiu.

Rozumie Twoje emocje

Ze względu na to, że starszy partner ma wiele za sobą, potrafi wesprzeć Cię w trudnych sytuacjach. Jest świetnym przyjacielem, który doskonale rozumie Twoje pierwsze zawodowe (i nie tylko) niepowodzenia, a jego doświadczenie pozwala Ci podejść do każdego problemu na spokojnie. W końcu razem poradzicie sobie w każdej sytuacji!

Jest otwarty na świat

Przeżył znacznie więcej niż Ty, dlatego unika myślenia stereotypami i zazwyczaj chętnie poznaje wszystkich Twoich znajomych (nawet tych, których Ty masz powoli dosyć...). Ceni sobie kontakt z ludźmi i wie, jak podchodzić do ich zachowania. 

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 17.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×