Twój związek Cię rani? Oto 3 powody

Jeśli czujesz się nieustannie nieszczęśliwa w relacji z partnerem, powinnaś jak najszybciej poznać główne przyczyny takiego stanu rzeczy...

przeszloscpartnera.jpg

Czujesz, że kochasz swojego partnera i co więcej, jest to miłość odwzajemniona, a jednak cały czas nie potrafisz odnaleźć pełni szczęścia? Zanim zaczniesz podejmować ryzykowne decyzje, zastanów się, skąd biorą się Twoje emocje. Możliwe, że problem tkwi w tych trzech rzeczach:

Widzisz coś, czego nie ma

Cały czas doszukujesz się problemów w swojej relacji i nie zawsze Twoje pretensje mają związek z rzeczywistością? Możliwe, że Twoje zachowanie wobec partnera wynika ze złych doświadczeń, o których nie chcesz rozmawiać. Jeżeli w Twojej głowie cały czas tkwi nierozwiązany problem z przeszłości, możliwe że powinnaś poszukać pomocy specjalisty. Nie wszystkie kłopoty pojawiające się w związku są związane z Waszą dwójką.

Myślisz, że nie zasługujesz na jego miłość 

Jeżeli jesteś przekonana, że nie zasłużyłaś na swój związek, podświadomie będziesz starała się go wyniszczać, szukając powodów do kłótni i w pewnym sensie czekając na potwierdzenie zdania na swój temat. Zacznij wierzyć, że szczęście, które Cię spotyka, to naturalna sprawa- zasługujesz na nie jak każdy inny człowiek na świecie. Wątpliwościami dotyczącymi własnej osoby możesz odpychać partnera.

Nie dążysz do realizacji celów

Żyjesz z partnerem już od kilku lat, a mimo to nadal nie wiesz, jak miałaby wyglądać Wasza wspólna przyszłość? Jeżeli odsuwasz od siebie ten temat, prawdopodobnie nie jesteś pewna swoich uczuć. Znajdź chwilę dla siebie i zastanów się, co chciałabyś zmienić w swoim życiu w najbliższej przyszłości. Jeśli w Twoich marzeniach jest miejsce dla ukochanego, porozmawiaj z nim i przedstaw mu swoje priorytety. Warto ustalić je już na samym początku, aby później uniknąć rozczarowań.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Lena Myśliwska , Piątek 15.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×