Tych cech mężczyźni szukają w kobietach. Później… szybko zmieniają zdanie

Bywa, że mężczyźni też nie wiedzą, czego chcą!

iStock-664771644.jpg

Mężczyźni nie zawsze zdają sobie sprawę, że to, czego oczekują po idealnych partnerkach, nie zawsze sprawdza się w długoterminowych związkach. Być może niektóre kobiece cechy przyciągają i wzbudzają pożądanie u mężczyzn, ale później często okazują się problematyczne.

Kobieta, która podąża za trendami

Mężczyźni uwielbiają modne kobiety, ale jeśli zamiłowanie do mody zmienia się w ślepe podążanie, a trendy zaczynają przerastać męskie poczucie estetyki, wszystko może się zmienić. Śmiałe oczekiwania przeradzają się w nienawiść do mody.

Tradycjonalistka

Kobieta szanująca tradycje rodzinne i pielęgnująca ognisko domowe to w oczach mężczyzn ideał, którego poszukują. Szybko zmieniają zdanie, kiedy na pierwej randce dowiadują się, że dla kobiety są wyłącznie materiałem na ojca. Mężczyźni czują, że tracą panowanie nad sytuacją, jeśli pojawiają się również wymagania deklaracji dotyczących uroczystości rodzinnych i szybkiego wesela.

Dziewica

Mężczyźni marzą o niedoświadczonych kobietach. Tych, dla których będą pierwszymi partnerami łóżkowymi. Szybko zmieniają zdanie, kiedy na swojej drodze napotykają bardziej doświadczone kobiety. Cierpliwość do przekazywania doświadczenia, szybko zmienia się w chęć jego zdobywania.

Kobieta niepewna

Niepewni mężczyźni podświadomie poszukują niepewnych kobiet. Z biegiem dojrzewania i nabierania męskiej pewności, zaczynają rozumieć, że kobieca niepewność może doprowadzić do wielu związkowych konfliktów.

Rebeliantka

Zbuntowane kobiety z ekscytującymi życiami, dla mężczyzn są interesujące wyłącznie na początku znajomości. Z czasem rozumieją, że życie z buntowniczką może być wyczerpujące.

Piękność

Dojrzali mężczyźni wiedzą, że wygląd to nie wszystko. Po latach nieudanych związków szukają kobiet, które potrafią zaspokoić ich potrzeby emocjonalne i duchowe. Najlepsze związki to dla nich te, które tworzą z bratnimi duszami i towarzyszkami życia. 

Zdjęcie: iStock

ID galerii:835


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Niedziela 09.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×