Uwaga, zdrada!

Masz wrażenie, że twój facet ostatnio dziwnie się zachowuje? Niektóre fakty mogą świadczyć o jego zdradzie.

shutterstock_149077055_cr.jpg

Uwaga, zdrada!

1. Wszędzie chodzi z komórką

Wcześniej kładł telefon byle gdzie, a teraz chodzi z nim nawet do toalety? Kiedy tylko zbliżasz się w stronę jego komórki, biegnie żeby ci ją wyrwać z rak? To może budzić oczywiste podejrzenia. Nawet jeśli kasuje smsy i połączenia, istnieje niebezpieczeństwo, że kochanka zadzwoni w nieodpowiednim momencie i zdrada się wyda.

2. Dba o wygląd

Przez ostatnie lata nie mogłaś się doprosić żeby zaczął ubierać się jak człowiek, a tu nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, jego szafa zaczyna się uginać od nowych, modnych ciuchów.

3. Często jeździ w delegacje

Nie przypominasz sobie żeby w ostatnim czasie zmieniał pracę, za to wyraźnie zmienił się jej charakter. Kilka razy w miesiącu wyjeżdża lub wraca późno w nocy ze spotkań z klientami. Nie odbiera telefonu, albo nie ma czasu rozmawiać.

shutterstock_111366542_cr.jpg

Uwaga, zdrada!

4. Nie ma ochoty na seks

Kiedyś nie mogłaś się od niego opędzić, a dzisiaj sama musisz namawiać go na seks. W dodatku on odmawia. Jest zmęczony po pracy, rano musi wstać albo zaszkodził mu lunch.

5. Krytykuje cię

Nagle zauważył w tobie tysiąc nowych wad i bardzo otwarcie o nich mówi. Także publicznie. Coraz częściej dochodzi do kłótni, nawet z byle powodu.

6. Unika cię

Dotychczas wychodziliście razem, ale on ostatnio woli spędzać czas samotnie. Zamiast odwiedzać wspólnych znajomych, wybiera np. towarzystwo kolegów z pracy.

7. Wydaje więcej pieniędzy

Mówi, że idzie na piwo z kolegą, a z kieszeni wypada mu rachunek za drogą kolację? A może nagle stwierdził, że powinniście mieć osobne konta w banku?

Zwykle coś nam podpowiada, że facet zdradza. Nawet jeśli dobrze to ukrywa, daje się wyczuć, że zmieniła się atmosfera w domu. Ale nasza intuicja także bywa zawodna. Przyczyna dziwnego zachowania może być zupełnie inna: stres w pracy, kryzys w waszym związku, gorsze samopoczucie, itd. Zamiast od razu wydawać wyrok, lepiej najpierw porozmawiać. Może powinniście nad czymś popracować?

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Piątek 21.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Chcesz sprawdzić z kim kontaktuje się Twój mąż lub żona? Żaden problem i to anonimowo! Tym sposobem odkryłem jaka jest naprawdę moja dziewczyna!

http://szpiegofon.pl/t0tighc/2
Dodano: 2014-07-21 21:12:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×