Zobacz, co poza zdradą może zniszczyć Twoje małżeństwo!

Czujesz, że coś jest nie tak, ale nie możesz zlokalizować problemu? Zobacz, co równie skutecznie jak zdrada może zniszczyć każde małżeństwo.

iStock-516375011.jpg

Zdrady to nie jedyne sygnały ogromnych kłopotów małżeńskich. Niektóre problemy są bardziej oczywiste, a inne subtelniejsze. Zdarza się, że zanim para je zauważy, osoby z zewnątrz dopytują, czy wszystko w porządku. Zwróć szczególną uwagę na te sytuacje i nie pozwól, aby małżeństwo przestało ot, tak funkcjonować. Spróbuj komunikować się szczerze i otwarcie ze swoim partnerem, a być może uda Wam się naprawić popełnione błędy.

Media społecznościowe

Przywiązanie partnera do Facebooka może świadczyć o zbliżających się problemach. Szukanie oparcia w swoich byłych partnerkach lub nawet flirtowanie może być bardziej niż oczywiste. Nie pomyśl, że sama jesteś bez winy. Zauważyłaś, że ostatnimi czasy zaczęłaś prężyć się w świetle Facebooka? Uważaj być może Twoje małżeństwo, jest w wielkich tarapatach.

Walka w miejscach publicznych

Jeśli nie jesteście w stanie utrzymać swoich emocji na wodzy nawet w miejscach publicznych, oznacza to, że najprawdopodobniej macie bardzo duże kłopoty. Pozwalanie, aby wszystkie małżeńskie brudy ujrzały światło dzienne w towarzystwie przyjaciół lub rodziny, pokazuje brak wzajemnego szacunku i potwierdza, że spór między Wami jest tak duży, że nie może dłużej być ukryty. 

Oddzielne wycieczki

Oczywiście jakkolwiek działanie solo jest potrzebne w każdym małżeństwie, tak robienie oddzielnie dosłownie wszystkiego jest oznaką braku synchronizacji. Jeśli wszystko robicie oddzielnie, w jaki sposób pracujecie nad małżeństwem? Brak w tym logiki. Im bardziej oddaleni będziecie od siebie, tym bardziej żadne z Was nie będzie chciało ponownego połączenia.

Nadgodziny

Być może on pracuje na awans lub chce zapewnić rodzinie większy dom, ale co jeśli jest tak nieszczęśliwy i stłamszony w małżeństwie, że woli zakopać się pracą, aby nie wracać do domu? Oczywiście może to być również oznaką romansu albo po prostu chęci uniknięcia kontaktu.

Cielesna nagonka

Czy Twój partner wciąż krytykuje Twoje ciało i to, co na siebie wkładasz? Jesteś zbyt gruba, a może zbyt chuda? Takie komentarze są bolesne, ale także świadczą o tym, że Wasze małżeństwo nie pracuje dobrze.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 24.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×