Zobacz, czy spotykasz się z dżentelmenem cz.2

Skoro w pierwszej części artykułu ustaliłyśmy, że ideały nie istnieją, warto zwrócić uwagę na to, jak zachowuje się ten, z którym się spotykasz. Zobacz, jakimi cechami wyróżnia się prawdziwy dżentelmen!

iStock-500722562.jpg

6. Otwiera drzwi  przed kobietą i pomaga jej włożyć płaszcz, ale nie dlatego, że kobieta jest słaba, ale dlatego, że on sam jest wystarczająco silny, aby pokazać, że dba o komfort tych, którzy go otaczają.

7. Oczywiście, że chce iść z kobietą do łóżka, ale jest również zainteresowany dostępem do tego, co jego partnerka myśli. Z doświadczenia wie, że uwodzenie to delikatny taniec, a dotarcie do jej umysłu to zwycięstwo pod każdym względem.

8. Docenia kobietę, która pokazuje, że jej na nim zależy, ale nie jest zainteresowany kobietą, która nad nim nadskakuje. Podczas zalotów lubi odgrywać główną rolę, a jego ego nie woła rozpaczliwie o bycie zdobywanym przez kobietę.

9. W życiu kobiety nie chce grać roli ojca lub zbawcy. Nie aspiruje do bycia mężczyzną przewodnikiem, w każdej kobiecej bajce. Jest wyłącznie mężczyzną, który szuka kobiety samodzielnej i zaradnej. Tej, która jest w stanie samodzielnie opłacić rachunki i eksplorować świat, bez niego.

10. Szuka kobiety, która go nie potrzebuje, ale go pragnie i nie z powodu pieniędzy, szczęścia, spłodzenia pięknego dziecka lub siatki bezpieczeństwa. Chce związać się z kobietą, która pragnie go za to, kim jest.

11. Ma hobby, rodzinę, bliskich przyjaciół i… ulubiony sposób na przygotowanie obiadu. Nie jest ani trochę zniesmaczony i onieśmielony, kiedy kobieta również posiada te cechy. Wręcz przeciwnie, to sprawia, że chce jej więcej.

12. Miał czas na poznanie siebie. Cechuje się ogromnym i silnym zrozumieniem dla własnego charakteru i przekonań oraz tego, co ceni, a czego nie. Jest człowiekiem, który jest uczciwy wobec siebie, dlatego potrafi być również uczciwy i szczery w stosunku do ludzi, którzy go otaczają.

13. Rozpiera go taka sama duma z powodu tego, z jakim szacunkiem traktuje kobietę, co duma, którą nosi ze względu na swoją pracę i wygląd.

14. Nie jest złym chłopcem, dobrym chłopcem i chłopcem w ogóle. Jako mężczyzna nie szuka dziewczyny, tylko wspaniałej kobiety. Kobiety, która będzie miała podobne cechy, ale będzie gwarantem dodania czegoś od siebie. Jest gotów czekać i pracować dla swojej wybranki, by walczyć o nią i być dla niej oparciem. Jest wystarczająco inteligentny, aby rozumieć, że ma wielkie  szczęście, wiążąc się z taką kobietą.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 06.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×