Zobacz, czym uszczęśliwisz swojego partnera

Czy są pewne rzeczy, które nasi partnerzy uznaliby za istotne w związku? Oczywiście! Ważne jest, aby spełniać własne potrzeby, ale także, aby patrzeć na małżeństwo jak na partnerstwo. Nie chodzi o to, aby każdego dnia wypełniać listę zadowolenia mężczyzny, ale o to, aby być swoją najlepszą wersją, uwzględniając jego potrzeby. Dzięki tym rzeczom Twój partner zapłonie!

iStock-489958716.jpg

Opanowanie i zabawa

Życie może być tak szalenie szybkie, że łatwo stracić panowanie nad tym, co jest ważne. Często żonglujemy wieloma obowiązkami naraz, aby być ze wszystkim na bieżąco. Planujemy i dotrzymujemy codziennych procedur. Co, jeśli raz na jakiś czas spontaniczne anulujemy plany, aby zrobić coś zabawnego i odprężającego? Może  być to trudne, ale ostatecznie obydwoje poczujecie się odświeżeni i odmłodzeni. Przede wszystkim zyska na tym również Wasza relacja. 


Naturalność wygrywa

Jeśli chodzi o wygląd, powinnaś robić to, co sprawia, że czujesz się szczęśliwa i pewna siebie. Jeśli to nakładanie makijażu każdego ranka, to niech tak zostanie! Wszyscy zasługują na dobre samopoczucie. Jednak wbrew temu, co krzyczy się z mediów, badania wykazują, że mężczyźni faktycznie wolą, kiedy ich kobiety mają mniej makijażu! Nie musisz z niego rezygnować całkowicie. Raz na jakiś czas zaskocz mężczyznę i pokaż mu się w bardziej naturalnej wersji. Nie bój się eksperymentować!


Odpuść

Jeśli wciąż musisz powtarzać coś wielokrotnie lub po prostu miewasz złe dni, kuszącym wydaje się, aby wyrzucić partnerowi błędy, które ciągle popełnia. Oczywiście to zdecydowanie ważne, że komunikujesz się ze swoim partnerem nawet w ten sposób, ale czasami warto odpuścić. Jeśli kolejny raz Twoje nerwy się gotują, weź głęboki oddech i spróbuj nieco zmienić bieg rozmowy. Zobaczysz, że im więcej razy tak zrobisz, tym większą wartość będą miały Twoje słowa następnym razem. 

Zrób pierwszy ruch

Wszyscy mają swoje preferencje dotyczące tego, kto przejmuje kontrolę nad relacją. W rzeczywistości okazuje się, że wiele kobiet preferuje pościg. Raz na jakiś czas stań się łowcą i zrób pierwszy krok. Zrobisz partnerowi miłą niespodziankę, jeśli od czasu do czasu przejmiesz inicjatywę. 

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 07.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×