Zobacz, dlaczego pogrywanie z mężczyznami prowadzi do nikąd

W dzisiejszym społeczeństwie granie trudno dostępnej stało się niemalże regułą. Prowadzenie gierek z mężczyznami dla wielu kobiet jest sposobem na podtrzymanie ich zainteresowania. Niestety takie zachowanie może przysporzyć jedynie zawrotów głowy. Zobacz, dlaczego.

iStock-493483718.jpg

Żyjesz w strachu

Jesteś osobą, która uwielbia takie zachowanie lub padłaś jego ofiarą? W takim razie musisz zadać sobie pytanie: "dlaczego?". Na oba te pytania istnieje jedna odpowiedź. Osoba, która oszukuje, żyje w ciągłym strachu. Każdy człowiek ma swój własny zestaw lęków, które go napędzają. Może to być obawa przed zaangażowaniem, odrzuceniem lub narażeniem na ryzyko stania się kimś zupełnie innym. Nie ulega wątpliwości, że gracze są zakażeni toksycznością, która niszczy związki. Nie ma sensu pracować nad czymś, co jest nie do uratowania. Tchórze mają to do siebie, że pogrywają ludzkimi emocjami i uczuciami. Jeśli życie tchórza to nieustający strach, jak miałby stworzyć z kimś szczęśliwy związek?

Niszczysz szansę

W związku bardzo ważnym aspektem jest autentyczność. Zastanawiałaś się kiedyś, co może się wydarzyć, jeśli mężczyzna, z którym toczysz grę, dowie się, że wszystko, co do tej pory o Tobie myślał, nie jest prawdą? Oddali się od Ciebie. Może okazać się, że przeznaczona Ci osoba odejdzie, a Ty stracisz szansę na wspaniałą miłość.

Kreujesz własne nieszczęście

Jeśli utkniesz w cyklu gier, będziesz raniła nie tylko innych, ale również siebie. Nie zaznasz długotrwałego, szczęśliwego związku. Większość czasu zajmie Ci spiskowanie. Twoje prawdziwe uczucia i potrzeby nigdy nie ujrzą światła dziennego, ponieważ czas i wysiłek, którego potrzebują, pochłoną fałszywe działania. Jeśli wciąż będziesz ukrywała własne uczucia, doprowadzi to wyłącznie do nieszczęścia.

Marnujesz czas

Pomyśl, że każda chwila spędzona na igraniu z ludźmi, mogłaby być wypełniona, czymś cennym– realną budową szczęścia. Oszukiwanie przynosi jedynie tymczasowe poczucie sukcesu. Granie na ludzkich emocjach to ogromny problem społeczny. Ludzie są zdezorientowani i nie potrafią odróżnić prawdy od fałszu.  Kłamstwo i manipulacja stały się podstawą wielu relacji. Dlatego staraj się przywracać autentyczność światu każdego dnia.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 27.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar