Zobacz, jak możesz stać się jeszcze lepszą partnerką

Oto kroki, które możesz powziąć, aby Wasz związek stawał się z dnia nadzień coraz lepszy.

lepszapartnerka.jpg

Związek tworzy dwoje ludzi, ale jeśli postanowisz stać się jeszcze lepszą partnerką, przyniesiesz korzyści dla obu stron oraz zachęcisz swojego partnera do włożenia więcej wysiłku w Waszą relację. Nawet jeśli Twoją intencją nie będzie motywowanie partnera do zmiany, możesz mieć pewność, że jeśli Ty zaangażujesz się w pracę nad relacją, Twój partner stanie się szczęśliwszy, co jednoznacznie prowadzi do szczęśliwszego związku.

Bądź bardziej cierpliwa

Jeśli Wasz związek będzie przechodził napiętą sytuację, zwiększając swoją cierpliwość, nie będziesz eskalować niepotrzebnego poziomu stresu i zdenerwowania. To trudne, ale warte każdego dodatkowego wysiłku. Co więcej, systematycznie poszerzanie granic swojej cierpliwości pozwoli Ci uniknąć kłótni o błahostki.

Sugeruj więcej pomysłów na randki

Obróć Wasz świat do góry nogami. Nie spędzajcie kolejnego dnia przed telewizorem. Zamieńcie rutynę na spontaniczność. Zaskocz swojego partnera i zaplanuj podróż. Zobacz, jak wspaniale gromadzi się nowe wspomnienia.

Zapytaj, co sprawia mu radość

Zobaczysz, że Twój mężczyzna doceni fakt, że troszczysz się o jego potrzeby.

Bądź bardziej otwarta

W szerokim tego pojęcia znaczeniu, jakkolwiek poszerzysz swoje horyzonty, na przykład te dotyczące poglądów swojego partnera lub jego gustu muzycznego, możesz mieć pewność, że z dnia na dzień będziecie stawać się sobie coraz bliżsi. Odkrywajcie siebie i dzielcie się zainteresowaniami.

Bądź bardziej czuła

W długo trwających związkach poziom czułości czasami naturalnie się pomniejsza. Jeśli również należycie do grona długodystansowców, czułość oferowana w ten sam sposób, co na początku związku jest wspaniałym generatorem bliskości. Przypominaj swojemu mężczyźnie, że go uwielbiasz i nie zapominaj o słowach "kocham cię".

Wspieraj go

Nawet najmniejsze sukcesy są warte celebrowania. Pokaż swojemu partnerowi, że jesteś gotowa go wspierać w chwilach radości oraz smutku. Każdego dnia zachęcaj go do realizacji swoich celów i zapewniaj, że będziesz kibicowała mu bez względu na jego decyzje. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 24.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×