Zobacz, kiedy pociągasz mężczyznę! Cz.2

Zobacz, dlaczego pies Twojego faceta może mieć wpływ na Wasz związek oraz dowiedz się, jak to działa, że mężczyźni doceniają, jeśli robisz coś, czego nie lubisz.

iStock-504537182.jpg

Pierwszą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Kiedy nosisz jego ubrania

Męskie ubrania na kobiecym ciele, to oversize w najlepszym tego słowa znaczeniu. Koszula spływająca po Twoich subtelnych ramionach i kończąca się nieco przed Twoimi kolanami to rzecz, której nie oprze się żaden mężczyzna. Ten delikatny rytm tkaniny na Twoim ciele sprawia, że mężczyzna czuje się kochany, a przynajmniej domyśla się, że Ci na nim zależy. Twoja decyzja o założeniu jego koszuli, jest dla niego istnym podpisaniem cyrografu miłosnego.

Kiedy inicjujesz zbliżenie

Oczywiście, że mężczyźni są stworzeni, aby robić to bezustannie, ale kiedy to Ty przejmujesz inicjatywę i stajesz się dominująca, nie sprawisz, że mężczyzna poczuje się obrażony. Zapewniam Cię, że to co uwielbiają mężczyźni, to moment, kiedy odkrywają, że kobieta jest zainteresowana seksualnie i zapędza ich do rogu pożądania. Dlaczego? Mężczyźni też chcą się podobać!

Kiedy doceniasz jego starania

Poza uczuciem bycia przydatnym, mężczyźni lubią być również doceniani, więc kiedy on zabierze Cię na kawę przed wyjściem do pracy i odwiezie Cię do domu, doceń jego gest. Choć robienie sobie przyjemności jest w zasadzie częścią bycia w związku, dobrze jest od czasu do czasu podkreślić czyjeś starania, tym bardziej że kosztuje to tak niewiele.

Kiedy robisz coś, czego nie lubisz

Oczywiście nie musisz zmuszać się do rzeczy, które wywołują w Tobie negatywne emocje nie do zniesienia, ale jeśli od czasu do czasu wybierzesz się z nim na ryby, uświadomisz mu, jak bardzo go kochasz oraz, jak ważne są dla Ciebie jego uczucia i zainteresowania. Zobaczysz, że Twój mężczyzna z pewnością to doceni i odwzajemni!

Kiedy nosisz szminkę

Nawet jeśli nie jest to wystawna kolacja, a tylko niezobowiązujące wyjście, możesz mieć pewność, że mężczyzna to zauważy. Być może o tym nie wspomni, ale na pewno zwróci na to uwagę. Nie zrozum mnie źle. Nie chodzi o nakładanie makijażu, który przeobrazi Cię w kompletnie inną osobę. Chodzi o podkreślenie naturalnego piękna, które on tak bardzo kocha.

Kiedy dogadujesz się z jego rodzicami

Powinnaś lubić swoich teściów, ale czy rzeczywiście tak jest? Nawet jeśli za nimi nie przepadasz, każdy nawet najmniejszy wysiłek włożony w tę relację jest dla mężczyzny, który stoi u Twojego boku bardzo ważny. Matki mężczyzn przykładają ogromną uwagę do relacji uczuciowych swoich synów, tak jak ojcowie przykładają uwagę do relacji uczuciowych swoich córek. Pamiętaj, że każdy wysiłek z pewnością będzie nagrodzony. Niech będzie to choćby pomoc w siekaniu warzyw lub podczas nakrywania stołu. W ten sposób pokazujesz mężczyźnie, że zależy Ci na dwóch najważniejszych osobach w jego życiu.

Kiedy psy Cię uwielbiają

Kiedy pies jest częścią rodziny, jego zdanie na Twój temat jest tak samo ważne dla miłośnika zwierząt, co zdanie jego rodziców. Jeśli jego pies traktuje Cię, jak członka rodziny, mężczyzna utwierdza się w przekonaniu, że spotyka się z odpowiednią kobietą. Miłośnicy czterech łap wiedzą, że mają one wspaniałego nosa do charakteru ludzi i wyczuwają ich dobre oraz złe intencje.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 23.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×