Zobacz, kiedy pociągasz mężczyznę! Cz.1

Kobiety to niezwykłe istoty. Poza tym, kim jesteś i jak wyglądasz, istnieje kilka małych gestów, na punkcie których mężczyźni wręcz szaleją. Zobacz, co ich przyciąga!

iStock-504459212.jpg

Kiedy masz w sobie pasję do czegoś

W oczach mężczyzn kobiety z pasją są nieziemsko seksowne. Niezależnie czy jest to pasja do wykonywanej pracy, hobby lub szczytny cel. Nie ma to znaczenia, będąc pasjonatką pokazujesz mężczyźnie, że jesteś romantyczką i chcesz czegoś więcej od siebie.

Potrafisz samodzielnie podejmować decyzje

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach bardzo wiele kobiet ma problem z decyzyjnością, a odpowiedzi na jakiekolwiek pytania brzmią „wszystko mi jedno, ty zdecyduj”. Co więcej, pomimo tego, że takie zdanie w rzeczywistości brzmi jak odpowiedź, wcale nią nie jest! Po prostu nie jest pomocne. Ktoś, kto jest w stanie podejmować decyzje ma w sobie asertywność, która idzie w parze z przekonaniem. Możesz być pewna, że każdy mężczyzna to doceni.

Kiedy potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji

Kobiety nieuzależnione od mężczyzn i te, które potrafią samodzielnie zagwarantować sobie rozrywkę, zajmują pierwsze miejsca na liście pożądania heteroseksualnych mężczyzn. Każdy facet będzie czuł się pewnie z kobietą, której nie musi pilnować na imprezie, ponieważ ostatniej rzeczy, której potrzebuje to kobiety łańcucha, która wciąż marudzi, jest niezaradna i po 15 minutach od przyjścia chce iść do domu.

Kiedy go dotykasz

Mężczyźni kochają dotyk. Zwłaszcza ten, który jest wskaźnikiem tego, że u jego boku czujesz się bezpieczna. Szczery, spontaniczny i niewymuszony dotyk sprawia, że fakt ten staje się jeszcze bardziej autentyczny. Tego pragnie mężczyzna, a to uczucie jest dla niego cenniejsze niż złoto. Dodatkowo naukowcy udowodnili, że dotyk pozytywnie wpływa na zdrowie, rozwój oraz inteligencję.

Kiedy sprawiasz, że mężczyzna czuje się pożyteczny

Nie możesz czegoś udźwignąć lub otworzyć słoika? Śmiało, poproś o pomoc swojego mężczyznę.  Każdy lubi czuć się przydatny nawet w najdrobniejszych sytuacjach, a mężczyźni dodatkowo mają tendencję do używania siły, jako oznaki ich użyteczności. Nie dlatego, że jesteś słaba. Dlatego, że on jest silny, albo przynajmniej lubi, aby zostało to zauważone.

Po prostu pozwól mu otworzyć ten słoik.

Drugą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 21.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×