Związek ze szpiegiem

Kontrola korespondencji, rozmów, pluskwy w telefonach i torebkach... Czyli, co robią partnerzy żeby zapewnić sobie wierność.

shutterstock_159888116_cr.jpg

Związek ze szpiegiem

Ciągle rozwijająca się technologia daje nam właściwie nieograniczone możliwości w kontrolowaniu partnerów. Według badań w szpiegowaniu przodują kobiety, co nie znaczy, że panowie ufają nam na słowo. Oczywiście głównym motywem takiego postępowania jest podejrzenie o zdradę.

Komputer pod kontrolą

Bardzo popularną metodą jest wgrywanie do komputera praktycznie niewykrywalnego oprogramowania, które nie dość że sprawdzi wszystkie ruchy w internecie, zapisze też wszystko, co było pisane na klawiaturze i prześle te informacje na komputer szpiegującego.

Nieodłączny wróg

Smartphony cudownie ułatwiły nam życie. Posiadanie komputera i telefonu w jednym jest naprawdę wygodne. Oszaleliśmy na ich punkcie i nie rozstajemy się z nimi przez cały dzień. A do każdego smartphone' a można wgrać aplikację do przesyłania smsów, nagrywania rozmów, lokalizator GPS...

shutterstock_131215571_cr.jpg

Związek ze szpiegiem

Ukryta kamera

Malutkie kamery są ukrywane w misiach, lampach, szafach... gdzie tylko dusza zapragnie. Nagrywają obraz  wraz z dźwiękiem z całego pomieszczenia.

Detektyw

Można też skorzystać z bardziej tradycyjnej metody i wynająć detektywa, który będzie np. chodził za tobą z aparatem.

Możliwości jest ogrom i są tak przerażające, że można poczuć się jak w "Roku 1984" Orwella. Różnica jest  taka, że tutaj Wielkim Bratem jest (teoretycznie) najbliższa nam osoba. Czy szpiegowskie gadżety mają zapewnić nam zaufanie do partnera czy raczej pozwalać rozwijać się naszej paranoi, pozostawiam waszej własnej ocenie.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ShutterstockDodał(a): Patrycja Fleiszer , Niedziela 23.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Chcesz wiedzieć co robi w internecie twój mąż , żona ,chłopak , dziewczyna ,syn lub córka ? Wystarczy nam 5 minut dostempu do ich komputera.Dajemy sobie radę nawet kiedy nie znasz hasła.Od tej pory wiesz wszystko nawet na odległość.Szczegóły i pytania prosimy na adres mailowy witek4013@gmail.com Działamy na terenie całego kraju i europy sto procent gwarancji sto procent pewności
Dodano: 2014-05-31 11:01:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×