Roczny "urlop" od małżeństwa bez konsekwencji? Poznajcie historię pewnej pary

Po pewnym czasie do każdego związku wkrada się rutyna. Pewna kobieta wpadła na pomysł rocznego "urlopu" od małżeństwa bez konsekwencji. Czy to pomogło i jak skończyła się ta historia? Zobaczcie.

separacja.jpg

Roczny "urlop" od małżeństwa bez konsekwencji? Poznajcie historię pewnej pary

 

Będąc z kimś długi czas zawsze w pewnym momencie do związku wkradnie się rutyna. Każda para radzi sobie z tym problemem w inny sposób. Pewna pisarka zdecydowała się na dość ryzykowną i kontrowersyjną metodę...

Po 18 latach małżeństwa Robin Rinaldi z San Francisco poczuła potrzebę odmiany, "odświeżenia" swojego małżeństwa, zwłaszcza w sferze seksualnej. Zaproponowała mężowi, by przez rok żyli w wolnym związku i mogli sypiać z kim chcą, trzymając się pewnych ustalonych wcześniej zasad. 

Zobacz też: NIE REZYGNUJ Z MIŁOŚCI - ZOBACZCIE NIEZWYKŁĄ KAMPANIĘ W CHINACH 

Mąż Robin, Scott, dość długo nie chciał się zgodzić na taki układ, jednak po namowach żony wspólnie ustalili zasady i rozpoczęli swobodne życie, które miało zaspokoić ich pragnienia, a dzięki temu uratować ich związek.

 

Oboje jednak ustalili, że nie mogą spotykać się dłużej z jedną osobą, umawiać na regularne randki, a znajomi zostają wyłączeni z grupy osób, z którymi mogą się spotykać, by zaspokoić potrzeby seksualne.

W przeciągu trwającego roku Robin miała 12 kochanków, natomiast Scott - jedną. Było to wbrew zasadom. Jednak zgodnie z umową oboje po upłynięciu czasu próbowali ponownie odbudować swoje małżeństwo. Jak zakończyła się ta historia?

Zobacz też: UTRZYMAJ WYSOKĄ TEMPERATURĘ W ZWIĄZKU! 

Niestety, nie było happy end'u. Robin i Scott decydując się na taki eksperyment zamiast uratować swoje małżeństwo, pogrzebali je. Po doświadczeniach życia osobno nie potrafili już wspólnie złożyć swojego związku.

Robin postanowiła opisać całą historię w książce, by móc podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. 

Myślicie, że taki eksperyment był z góry skazany na niepowodzenie? 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 08.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×