Ojciec żegna się z dziećmi, pozując do zdjęć, które zrobiliby, gdyby żył

Mężczyzna zdecydował się przerwać leczenie.

zdjeciasmierc.jpg

Ray Burrow koszmarną diagnozę usłyszał trzy lata temu. Okazało się, że rak gardła nie ustępuje pomimo radioterapii, chemioterapii i wielu operacji. Mężczyzna przez lata walczył, ale jego rak okazał się zbyt agresywny. Kilka tygodni temu podjął decyzję o przerwaniu leczenia.

Ojca trójki dzieci przeniesiono do hospicjum. To właśnie wtedy okazało się, że najtrudniejsze dopiero przed nim: pożegnanie z żoną i trójką dzieci: 15-letnią Zaidee, 13-letnią Avą oraz 9-letnim Nathanem. Mężczyzna uświadomił sobie, że nie będzie mógł uczestniczyć w wielu ważnych dla rodziny momentach. Świadomość, że podczas przełomowych wydarzeń, jego dzieci będą pozbawione ojca, złamała mu serce.

Na szczęście jego żona Christy nie miała zamiaru pozwolić, aby dzieci przeżywały najważniejsze chwile bez ojca. Wpadła na genialny pomysł, wezwała fotografów i poprosiła, aby pomogli stworzyć te wspaniałe pamiątkowe zdjęcia.

smircrodzina.jpg

Rodzina zebrała rekwizyty i zapozowała do emocjonalnej sesji zdjęciowej. Dzięki temu dziewczynki mają zdjęcia ślubne z ojcem, a chłopiec zdjęcie upamiętniające jego koniec studiów. W ten sposób udokumentowali uroczyste chwile, w których ich tato nie będzie mógł uczestniczyć. Wiedziałam, że nie możemy zmarnować, ani chwili więcej. Mój mąż i ja dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym dzieciom normalne życie. To była jedyna okazja, aby dać im wspomnienia i momenty, z najradośniejszych, a zarazem najsmutniejszych dni, które przyjdą na pewno - komentuje Christy.

To nasz sposób na wygranie z rakiem. Nie pozwolimy, aby zabrał nam jeszcze więcej – dodaje kobieta. Mężczyzna, czekając na śmierć, spędza każdą chwilę z dziećmi i żoną.

Fotografka, która jest autorką sesji, przyznała, że ciężko znaleźć słowa, na opisanie miłości, którą widziała podczas tworzenia zdjęć - emocje w oczach ojca mówiły wszystko.

smircslub.jpg

smiercslub2.jpg

smiercslub3.jpg

Zdjęcia: facebook.com/ southernfriedphotographync

Źródło: cbsnews 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 17.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
I pomyśleć że życie trwa tak krótko...a najgorsze jest to że śmierć przychodzi tak nagle...po czym zakopuje nas górą piachu...w której i MY się w go przemienimy.
Dodano: 2017-05-26 15:46:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wzruszajace...
Dodano: 2017-05-17 11:36:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×