Rzeczy, które zrozumieją tylko siostry

Masz starsze lub młodsze rodzeństwo? Z pewnością zrozumiesz każde z tych zdań!

ThinkstockPhotos-467064275.jpg

Bycie siostrą to ciężki kawałek chleba. Jeśli jesteś młodsza, ciągle czujesz się w cieniu starszej i jako dziecko próbujesz jej dorównać. Jako ta starsza, ciągle jesteś upominana przez rodziców, by jeszcze bardziej wspierać młodszą i się nią opiekować, kosztem własnych przyjemności. A jednak ze świecą szukać przyjaźni jaka rodzi się pomiędzy dwiema siostrami, które nie dość, że wychowały się ze sobą, to jeszcze wiedzą o sobie nawzajem więcej niż niejedna przyjaciółka dowie się przez całe życie. Stąd nie dziwi nas, że większość sióstr odnajdzie siebie wśród sytuacji z poniższej listy!

Zobacz też: Jak dwie krople wody - siostry gwiazd 


NIKT, ale to nikt nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za łazienkę. Te włosy, które zatykały odpływy zawsze należały do Twojej siostry, ale ona nigdy nie chciała się przyznać.


TEAM tworzyłyście zawsze wtedy, gdy rodzice sprzeciwiali się Waszym planom czy oczekiwaniom. Poza takimi sytuacjami generalnie byłyście najbardziej zagorzałymi przeciwnikami na świecie.


ŻADNA z Was nie chciała spać na dole w piętrowym łóżku, dlatego rodzice nigdy Wam go nie kupili. Albo kazali spać na zmianę.


PODBIERANIE ubrań siostrze według Ciebie było bardzo w porządku, do momentu w którym to ona zaczęła podbierać je Tobie.

Polecamy: Inna bajka o siostrach 


STARSZA siostra zawsze dostawała białej gorączki, gdy rodzice pozwalali coś zrobić młodszej bądź kupowali jej coś, o czym ona marzyła. Młodsza natomiast czerpała ogromną radość z każdej minuty tej chwili triumfu.


WSZYSCY zachwycali się tym, jak młodsza siostra jest słodka. Starsza natomiast gorąco wszystkiemu zaprzeczała, zbierając dowody na zło, jakie siedzi w tej młodszej.


KŁÓTNIE były przemyślaną strategią, która prawie zawsze kończyła się wtargnięciem mamy i karą dla obydwu.


BRUTALNE fakty wyciągane w kłótniach przez siostrę doprowadzały Cię do białej gorączki i gorąco im zaprzeczałaś. Mimo, że doskonale wiedziałaś, że ma rację.


MAMA przestawała do Was mówić słodkimi zdrobnieniami, gdy była na Was zła i używała przezwisk czy imion, których nie znosiłyście.


GDY inni mówili, że jesteście podobne, udawałyście że wymiotujecie bądź gorąco zaprzeczałyście, że jesteście spokrewnione.

Przeczytaj też: Jak dogadać się z siostrą pod jednym dachem? 


KAŻDA z Was ma w zanadrzu kompromitującą historię na temat tej drugiej, ale żadna jej nigdy nie używa, trzymając je na czarną godzinę. Czyli wtedy gdy któraś z Was się wysypie.


NIE MA na świecie równie szczerej osoby, która powie Ci brutalnie (ale zawsze w punkt) jak wyglądasz w nowej sukience.


TWOJA siostra zawsze wie kiedy kłamiesz. ZAWSZE.


MACIE podobne poczucie humoru. I gdy któraś przypomni sobie żarty z dawnych lat, karuzela napędza się na tyle, że spędzacie wieczór na wspominaniu. Co ważniejsze, poza Wami nie ma osoby na tym świecie, która rozumie cokolwiek z tych żartów.


IRYTUJE Cię prawie zawsze, gdy się widzicie. Jednak gdy tylko ktoś ją tknie, potniesz go na kawałki i rzucisz w zoo jako przekąskę dla drapieżnych zwierzaków.


Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 02.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×