Tata i córka zachwycają weselnych gości! Zobacz WIDEO!

Zatańczyłbyś tak podczas swojego wesela?

Beztytuu.jpg

Są chwile, na które podczas ślubu czekają wszyscy. Bez wyjątku. Droga pary młodej do ołtarza, pierwszy pocałunek, tort i oczywiście tradycyjny, wzruszający, pierwszy taniec panny młodej z ojcem.

Mikayla Phillips i jej tata Nathan Ellison zdecydowali się nieco zmienić tradycję i zaskoczyć całe 400 osób, które uczestniczyły w weselu. Film, który został nakręcony podczas ich niespodzianki ma już ponad 6 milionów odsłon. Internauci pokochali tę taneczną parę!

Wspólnie wybrali dziesięć piosenek, które mają dla nich największe znaczenie. Zmiksowali je w jedną i wykonali taniec, który rozweselił wszystkich gości. Wisienką na torcie jest fakt, że to pan młody stanął za muzycznymi sterami jako dj i zagrał dla nich ten przebój.

Świetny pokaz rozpoczęła tradycyjna piosenka „Butterfly Kisses”, ale szybko zamieniła się w utwór M.C Hammera „Can't touch this”. Zaskoczeni goście od razu nagrodzili córkę i tatę gromkimi brawami. Choć Mikayla jest zawodową tancerką, okazało się, że tata też całkiem nieźle tańczy! Przed ślubem ćwiczyliśmy to każdego wieczora przez tydzień, ale ponieważ rozmawialiśmy o tym od lat, przyszło nam to z łatwością - mówi panna młoda. Mikayla dodaje też, że najwspanialszym momentem tego dnia, było poślubienie swojego najlepszego przyjaciela.

Zobacz filmik, na którym ojciec i córka zaskakują wszystkich gości swoim wyjątkowym pomysłem.

Źródło: Womansday

Zdjęcie: Youtube Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 21.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×