Rozszyfruj go po zdjęciu

Jesteś ciekawa, czy partner będzie Ci wierny i nigdy Cię nie zdradzi? Koniecznie poproś go, aby pokazał Ci swoje zdjęcie klasowe z czasów podstawówki!

zdjęcie klasowe.jpg

Zdjęcia z dzieciństwa oraz czasów młodości mogą bardzo wiele powiedzieć o Twoim partnerze. Na pewno jesteś ciekawa, czy facet, w którym jesteś zakochana po uszy, rzeczywiście jest Ci wierny i czy mu na Tobie zależy. Od dzisiaj możesz się o tym przekonać. Wystarczy, że poprosić mężczyznę, aby pokazał Ci swoje zdjęcie klasowe z podstawówki.

Zastanawiasz się, co możesz z niego wyczytać? Spieszymy z odpowiedzią! Jeżeli na zdjęciu klasowym Twój facet jest roześmiany i zadowolony z życia - możesz być spokojna. Jak dowodzą najnowsze amerykańskie badania, takie zachowanie w latach szkolnych owocuje w przyszłości dojrzałymi i odpowiedzialnymi mężczyznami, którzy rzadziej zdradzają swoje partnerki.

Powód do niepokoju możesz mieć jednak, kiedy zauważysz, że na zdjęciu Twój wybranek ma smutną minę, jest nadąsany i zamknięty w sobie. Taki typ facetów częściej zdradza!

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 14.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×