Rozwodowe selfie - dobry pomysł?

Zdjęcia selfie coraz bardziej zaskakują. Jedna z par postanowiła w ten sposób uwiecznić swój rozwód. Zobaczcie sami!

Rozwodowe selfie

Rozwodowe selfie - dobry pomysł?


Niektórych rozwodów nie da się zapomnieć. Pamiętne rozstanie Katie Holmes i Toma Cruise, czy naszych rodzimych par, np. Dody i Radosława Majdana na długo zostaną w głowach z powodu towarzyszących im zatargów. Jednym słowem - działo się! Tymczasem jedna z par z Florydy pokazała, że jednak można rozstać się z klasą i w zgodzie.

Para wzięła rozwód po 3 latach małżeństwa i zrobiła sobie selfie upamiętniające ten fakt. Obydwoje są na nim uśmiechnięci i wydaje się, że zakończenie małżeństwa jest tak samo naturalne jak zakochanie. Swoje zdjęcie podpisali informując, że już oficjalnie są "nie-małżeństwem" podkreślając, że pozostali przyjaciółmi i darzą siebie szacunkiem, a uśmiechy na ich twarzach nie świadczą o radości z zakończenia małżeństwa, lecz o tym, że mimo wszystko cieszą się z tego, że miało ono miejsce.

Zapewne wiele z par teraz powie, że było im dużo łatwiej, ponieważ nie mieli dzieci, a to zazwyczaj podział opieki rodzicielskiej i majątków przysparza najwięcej niemiłych sytuacji, ale mimo wszystko rozstanie to rozstanie i czasem ciężko przejść je po przyjacielsku, a ta para ewidentnie należy do szczęśliwców, którym się udało.

Warto przy tym pamiętać, że sposób rozstania jest w dużej mierze uzależniony od stosunków w związku.

Myślicie, ze robienie rozwodowego selfie to dobry pomysł?Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 28.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Może para z Florydy nie musiała udowadniać konieczności rozwodu i wygaśnięcia swoich uczuć, pożycia itp. Wtedy można rozstać się z klasą nawet mając wspólny dom i dzieci :)
Dodano: 2014-09-11 13:45:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×