Rządź twardą ręką w związku!

Są sytuacje, w których musisz postawić na swoim. Twój partner nie zawsze zachowuje się idealnie. Pokaż mu kto ma racje, gdy jego teorie zawodzą. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się kiedy powinnaś wziąć sprawy w swoje ręce i nie pobłażać ukochanemu.

Rządź twardą ręką w związku!

Rządź twardą ręką w związku!

Będąc jakiś czas w związku masz świadomość, że nie zawsze jest miło i przyjemnie. Czasem trzeba stawić czoła wspólnym problemom, a nawet odebrać przyzwolenie do decydowania o wszystkim jemu i przejąć ster w waszej relacji. Mężczyzna w związku jest głową, a kobieta szyją, która nią kręci...Prezentujemy sytuacje, w których powinnaś zakręcić tą głową trochę mocniej. 

Twój partner ma lekką rękę do wydawania pieniędzy. Jego zwyczaje finansowe są również Twoją sprawą, nawet jeśli w tej chwili nie macie wspólnego konta, w przyszłości może to ulec zmianie. Wtedy na dyskusje o wydatkach może być za późno. Przede wszystkim ustal z nim, że nie będziecie obarczać się wzajemnie swoimi długami. Jeśli mieszkacie razem i wspólnie płacicie za czynsz, to taką kwotę musicie mieć co miesiąc odłożoną. Zasugeruj, że będziecie się informować o poważniejszych zakupach.

On wciąż narzeka na swoją pracę. Wspieraj go, kiedy szuka nowych możliwości. Poczucie własnej wartości u mężczyzny jest ściśle związane z jego pracą. Dlatego satysfakcja z tego co robi jest dla niego tak istotna. Jeśli poza ciągłym rozmawianiem na temat wad jego szefa, Twój partner nie robi nic, by zmienić swoją sytuację, daj mu do zrozumienia, że musi się wziąć w garść.

Twój ukochany odnowił znajomość ze swoją byłą. Nawet jeżeli on rzadko daje Ci powody do zazdrości i generalnie układa Wam się świetnie, nie pozostawiaj tego faktu obojętnie. Uważaj na sygnały, które świadczą o tym, że on się od Ciebie oddala. Dowiedz się, z jakiego powodu znów mają kontakt, możesz po prostu zapytać co u niej słychać. Nie śledź go i nie sprawdzaj jego telefonu lub komputera. Jeśli masz problem z jego odnowioną znajomością, powiedz mu o tym. Niech on wie, że darzysz go zaufaniem, ale mimo wszystko nie podoba Ci się, że spędza z nią tak dużo czasu.
Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 09.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×