Rzeczy, które z powinna zrobić każda kobieta przed ukończeniem 40 roku życia!

Wpisz je sobie na listę, aby niczego nie przeoczyć.

ThinkstockPhotos-493536451.jpg

Nawet jeśli nadal mamy jedynie 20 lat czasami warto pomyśleć o tym, co będzie się z nami działo kiedy będziemy w wieku około 40 lat bądź nawet starsze. Wystarczy spojrzeć na nasze mamy czy starsze koleżanki – co zrobiłabyś lepiej, aby w ich wieku lepiej się czuć, lepiej wyglądać czy spełnić więcej swoich marzeń?

Zobacz też: Zmarszczki nie mają szans! 


Pewnie nawet w tej chwili nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo możesz zaplanować to co będzie się wtedy działo. Oczywiście nie są to rzeczy, które na 100% się spełnią. Jednak nikt nie zabroni Ci ani marzyć, ani planować!


Oto moja subiektywna lista rzeczy, którą chciałabym zrobić, zanim skończę 40 lat.


Przede wszystkim w tym wieku życzę wszystkim kobietom oraz sobie, aby być totalnie zakochaną. Po drugie na pewno chciałabym wyjechać sama na wakacje, zostawiając swoje codzienne zmartwienia za sobą. Do tego czasu mam nadzieję, że przynajmniej raz zdecyduję się na to, aby ściąć włosy na krótko np. jak Twiggy! Po czwarte – mam nadzieję że do tego czasu, będę już niesamowitą kucharką, która potrafi porządnie i smacznie wykarmić swoją rodzinę. Nad piątym myślę jeszcze, ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że czterdziestka to dobry wiek na to, aby bez wstydu śpiewać karaoke! Myślę, że chciałabym również w tym wieku posiadać sukienkę, w której czuję się niesamowicie. Fajnie byłoby też mieć torebkę marzeń przy swoim boku. Mam nadzieję, że w wieku 40 lat będę świadoma swoich wad i zalet na tyle, aby móc ze spokojem serca farbować włosy. Mam nadzieję, że w tym wieku również nie zatracę spontaniczności, która przecież jest wyznacznikiem młodości. A czterdziestka to trochę taka dwudziestka, tylko z większym doświadczeniem!

Polecamy też: Przygotuj swoją kosmetyczkę do lata! 


Uważacie, że to również dobry wiek na to, aby umieć dziergać na drutach? Mam nadzieję, że każda z Was do tego czasu spełni przynajmniej połowę swoich najskrytszych marzeń!


Myślę też, że to idealny wiek na to, by być odważną, pewną siebie i świadomą kobietą, która nie tylko jest seksowna ale też bardzo mądra i inteligentna. Kobieta z wielkim doświadczeniem, ale jednak zawsze z uśmiechem na twarzy!


Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Wtorek 12.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
40tka dla kobiety jest przytłaczająca :(.
Dodano: 2016-07-12 18:47:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×