Seksowne rzeczy, które robi każdy mężczyzna

Twój partner z pewnością też!

ThinkstockPhotos-518381844.jpg

Niektórzy mężczyźni, szczególnie ci, którzy poskradali nasze serca, potrafią zachowywać równie często paskudnie, co słodko i być do rany przyłóż. Bywają zmienni jak kalejdoskop (a podobno to kobiety mają z tym problem), czasami musisz się długo zastanawiać, zanim wyczujesz w jakim jest humorze. Znacie to? Zobaczcie naszą listę rzeczy, które kochamy obserwować u naszych mężczyzn!


Bycie dojrzałym i odpowiedzialnym

Przykładowo pamięć o urodzinach matki czy waszej rocznicy. Albo branie odpowiedzialności za codzienne rzeczy, jak sprzątanie, płacenie rachunków czy wieszanie firanek. I oczywiście te bardziej męskie, jak bycie ojcem w pełnym tego słowa znaczeniu. Czy jest na świecie coś bardziej rozczulającego niż twój mężczyzna z twoim dzieckiem? To pytanie często retoryczne.

Zobacz też: Ile razy w tygodniu kochają się szczęśliwe pary? 


Spontaniczność

Gdy w piątek z bananem na twarzy wpada do domu i wyciąga cię na romantyczną kolację czy wypad ze znajomymi. Albo dziecko, które się w nim budzi, gdy widzi ukochany model auta czy generalnie nowe, szybkie auto, do którego wzdycha.


Uprawianie sportów

Jest coś super seksownego w mężczyznach, którzy dbają o swoją formę i nie mówimy tutaj jedynie o wyrzeźbionym sześciopaku czy napakowanych rękach i nogach. Sama żyłka rywalizacji, którą mają wszyscy faceci, bez wyjątku, bywa pociągająca.


Męska przyjaźń

Szczególnie w trudnych momentach dotykających jednego z nich. Nie jest to najprostsza do zrozumienia relacja, jednak gdy facet ma swojego przyjaciela, wiesz, że potrafi budować stałe relacje, jeśli się trochę postara. 

Przeczytaj: Jak być kobietą 10/10?


Gdy facet gotuje

Samo staranie jest bardzo przyjemne do obserwowania, jednak najbardziej seksowne jest wtedy, gdy wie dokładnie co robić. Krzątanie się po kuchni, próbowanie a nawet fartuch – to wszystko sprawia, że jakoś tak bardziej nam się podoba ten model, nieprawdaż?


Kiedy potrafi się dobrze ubrać

I gdy wygląda pociągająco zarówno w garniturze, jak i zwykłych jeansach czy koszulce. Pierwsze wrażenie uwodzi i pozwala wyobraźni nieco poszaleć. Nie szukamy z pewnością modelu, który ma większą kolekcję koszul niż my, ale dobrze by było gdyby potrafił odpowiednio dobrać spodnie czy wiedział czym jest poszetka.


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 16.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×